Reklama

Reklama

Star Wars: Rogue Squadron

všechny plakáty
? %
Akční / Drama / Dobrodružný
USA, 2023

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
PKD

PKD (hodnocení, recenze)

martinbucek

Nedivil bych se. I když jsem měl (kdo ví+proč) za to, že to má býti tv s. No, to je fuk. Film bude jistě správně vyvážený a trhák roku.:)))))

na příspěvěk reagoval martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

nakoniec to bude teda film?

o hispanskej hrdinke ktora potlaca svoju sexualitu, ale so svojou obtlstlou partnerkou s kratkymi modrymi vlasmi africkeho povodu budu potlacat nepravo na registrovane partnerstvo v dalekej predalekej galaxii...... toto urcite padlo v disney na schodzke a hlavouni povedali, ok 

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

HodnotitelCZ

K tomu Solovi. Tam je souhlas. Pobavil jsem se (i když mě jako mnohé např. vytočilo to, co tebe...Falcon) ale do 24h jsem nevěděl už kdo, co a proč. Instantní SW polévka na jedno použití. Nic víc, nic míň. To, že jsem z toho vůbec necítil SW, ale Starship Troopers mixnuté nějakým XY MCU filmem, je už bez dalšího komentu. Za mě, pokud by z filmů nevznikl Rogue One a SW VIII, neviděl bych to do budoucna s SW filmy moc zeleně. Růžovou nemusím, tak proto ta změna na mou oblíbenou barvu v tomto rčení.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Já proti němu nic nemám. Jen mi od 1.shlédnutí nestál prostě za to, abych se jím dále zabýval. Krom recenze samoz. Proč? Nu je to snadné, na ten jeho komplexní ( již neplatný) knižní origin to nemá ani omylem. A s tím samotným Landem...no, já preferuji rozhodně originál. Glover byl fajn.

HodnotitelCZ

HodnotitelCZ (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Já celkově nechápu proč Warneři takhle blbnou, ale když vidím ty kauzy ohledně Ligy spravedlnosti, tak se nepřikláním na žádnou stranu. Teď píšu o té kauze #restorethesnyderverse.

HodnotitelCZ

HodnotitelCZ (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Glover je good herec. A taky mě ten robot L3-37 obtěžoval na plátně, ale co jsem mohl čekat. Je to film, který má zaujmout mladší publikum. Proto tam ta postava taky byla. :D

Nic méně mi přijde, že nejhorší osudy ve Star Wars dostávají roboti. xD

HodnotitelCZ

HodnotitelCZ (hodnocení, recenze)

PKD

Víš, když tak nad tím přemýšlím, tak ještě ohledně Wonder Woman 1984. Třeba ta původní verze filmu nemusela být špatná. Pamatuješ jak se furt odkládalo vydání filmu, protože byli nějaké neshody v zákulisí a pak do toho přišly ty úpravy kvůli Číně? Ten film dostal stopku do Číny a museli udělat na tom úpravy, aby to bylo publikovatelné, a aby na tom produkce shrabala nějaké peníze (což dává logiku, když Čína je velký trh). Možná hlavním problémem nebyla samotná Patty, ale studio Warner Bros.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, PKD

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

HodnotitelCZ

Jo, Lando dostane seroš, o Maulovi se taky spekuluje. Qi´ru momentálně narvali do komiksu mezi 5 a 6, kdy ukradla Bobovi Hana v karbonitu, než ho dovezl Jabbovi (Disney dělá vlastní variaci na Legends knihu Shadows of the Empire ale v komiksech), takže určitě budou muset vysvětlit, co postava celou dobu dělala.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

PKD

Já mám Sola jako film rád. Vizuálně je to opravdu pecka a Glover jako Lando je za mě lepší než Williams. Kdyby tam nebyla ječící L3-37, bylo by to ale mnohem lepší. :)

na příspěvěk reagoval HodnotitelCZ, PKD

HodnotitelCZ

HodnotitelCZ (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Jakože já neříkám, že Solo byl úplně blbý film, ale jen mi přijde, že vůbec neměl žádnou hloubku. A ten deb*l Han Solo nepilotoval tu loď ani posraných deset minut a rozjebal ji do takové podoby jako ji my známe z těch starých trilogií? xD

Vizuál byl krásný.
To nepochybně, protože je to Disney, ale nevyplňovalo to díry jako Rogue One. Naopak to otevřelo více trhlin (nejspíše pro seriálové universum).

Uvidíme co přinese čas a co se z toho hlavně vyklube.
Nechci to nějak kritizovat před tím, než to vůbec vznikne.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Potřebovala. Ovšem to by muselo vypadati, jako ta sqeullá knižní trilogie Han Solo, co vyšla i u nás a samoz. už dávno, neplatí. Takto je z toho jen lepší průměr a u mě (krom SW IX) jediný film, který nemám doma a od prem. jsem po něm vícero ani již dále, nezatoužil, což hovoří samo za sebe. ;-) Jo, to takový Tulačka One, to je jiná. Ta vzniknouti měla.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

HodnotitelCZ

To je sice relevantní pozn. a nejspíše i velmi trefná, ale ani i po rež. str. ta WW84 byla ve srovnání s 1, dosti nízko. Pro mne, určitě. Takže ne, s její přítomnosti (a je jedno v jaké funkci) nemám upřímnou radost. Se Snyderem souhlas. Holt každý není Lynch, aby si uměl napsati funkční scénář. Já jsem rád, že něco nového vzniká, páč ta nešťastná new trilogy snad neznamená konec světa, hehe. Mandarinka se povedl, Obík snad bude též v poho, Bobba Fett též II. a navíc, chtělo by to pořádné SW bitky a ne jen putování z planety na planetu, nebo tak. Byť ta knižní série je paradoxně prý (hry neznám) jedna z nejslabších v rámci knižních SW. To, co je ale v románech nuda (popisy bitev atd.) by zde paradoxně díky vizuálu, mohlo býti záživnější. Ovšem jen za předpokladu, že to nebude další feministicko apod. srajdy hnutí agitka. Pak nemám problém. P.s. k čemu je tedy SW značka, když ne na ždímání? Checht. Znalci Candymana, tuto parafrázi jistě ocení:) Já bych samoz. mnohem více raději nějaký ten new film (třeba od nenáviděného Johnsona, tu jeho asi trilogii či co) než další tv s., ale pokud to bude na koukatelné SW úrovni a budu tam cítiti ten SW feeling, proč ne? Koupili zn. tak ať makaj ;-) Každý si pak přece vybere, co mu sedí a co ne. A když toho bude málo a pol. z toho chujovinky typu Solo, tak to není moc positivní. Vidím to z praktického hlediska. Když bude pestrý výběr a ne jen to, co jest do teď (myslím natočené produkty po akvizici), tak s tím nemám problémo. U ST je situace mnohem, mnohem, horší. Asi tak. Jen bych už opravdu a konečně! vyhodil tu kozu blbou, Kennedyovou, kterou tam dosadil sám Lucas zřejmě po nějakém vydírání/nátlaku, či co. :-/ 

na příspěvěk reagoval HodnotitelCZ

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

HodnotitelCZ

Jako Solo dělali zrovna origin postavě, která ho ani nepotřebovala, byť to zpracovali opravdu slušně (ale je pravda, že nám ukázali info o spoustě věcech, na které jsme si otázky ani nekladli).

Rogue Squadron by se měli snažit udělat způsobem, aby na to člověk mohl koukat bez znalosti jakéhokoliv SW filmu, což je celkem odvážný krok, ale taky pochopitelný. Ale jinak je pravda, že jde celkem o ždímání a bude to stát hlavně na popularitě vesmírných bitev a konkrétních modelů lodí, jako jsou X-Wingy.

na příspěvěk reagoval PKD, HodnotitelCZ

HodnotitelCZ

HodnotitelCZ (hodnocení, recenze)

PKD

Hele. Já nemám nic proti Patty Jenkins, jen mi přijde, že se ta ženská utrhla ze řetězu, když se pustila do psaní scénáře Wonder Woman 1984. :D

To je podle mě kamenem úrazu.
Stejně tak si myslím, že Zack Snyder je skvělý režisér, ale ne moc dobrý scénárista (alespoň ne v poslední době). Víme co bylo Sucker Punch a Armáda mrtvých.

Když to bude režírovat, tak mi to vadit nebude, ale psát scénář by neměla. :D
Nebo tak to vnímám aspoň já. Co mě daleko víc sere je to, že se pouští zase do série Star Wars.
Já vůbec nevidím smysl tohoto seriálu. Sice odhalili jen něco málo, ale dle mého si zase něco cucají z prstu, co nebude mít hloubku, ale bude to existovat jen protože to nese jméno Star Wars, aby vydělali peníze.
Takhle jsem to například vnímal s filmem Solo: Star Wars story.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Doprdele! Brilantní rež. mistrovské WW84 (byť 1 je v poho) UGH. A ještě jí dali film dle, ne zrovna nadprůměrné SW knižní řady. No, to bude hlína.:)))

na příspěvěk reagoval HodnotitelCZ

Egl

Egl (hodnocení, recenze)

Patty Jenkins nééééééééééééééééééééééé

Uživatel Čako smazal svůj příspěvek.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

cyphercz

Aby jí po WW84 nevyhodili. Když se na to podíváš z pohledu statistiky, tak máš daleko větší šanci, že tě jako režiséra Star Wars filmu vyhodí než že tě k němu pustí. :D

cyphercz

cyphercz (hodnocení, recenze)

no ty vole, Patty Jenkins jako režisérka... Kathleen Kennedy opět dokazuje jak je totálně vymletá a opravdu jen zůstává rozum stát, že ji ostatní v Disney stále nechávají v čele SW produkce... I když mám Mandaloriana rád, tak bohužel jeho úspěch vlil novou krev do žil těhle babralů z Disney, co absolutně nechápou co stojí za oním úspěchem Manda... opravdu to nebylo "Force is female" ani jiné podobné woke nesmysly, kterých bude Patty s největší pravděpodobností plná, viz ona Wonder Woman 84...

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Hawaj

Hawaj (hodnocení, recenze)

Ale na druhý straně se ta buchta narodila na letecký základně, tak by se mohla pochlapit. :D

Hawaj

Hawaj (hodnocení, recenze)

Wonder woman od ní byla total splácaná sračka. To jsem zvědav jak splácá to Star wars??? Zřejmě to bude hodně politicky korektní s dosatkem pozitivní diskriminačně a po letech nám to přijde stejně agitkový jak filmy z 50 let...

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

takze miesto luka a vedga tam budu vsetko pilotky, cerno-asijske lesbicky, aby isla na ruku kazdemu a ak tam bude muz, musi byt gay a najlepsie trans, potom to bude mat uspech

na příspěvěk reagoval PKD

Reklama

Reklama