silentname

Posledný tohtoročný vianočný film z produkcie Hallmarku "Project Christmas Wish" teda nebude to úžasné zakončenie ich filmovej tvorby. Myslím si, že na to si určili iný projekt, ktorému som sa dnes už celkom slušne venoval. Poďme si teda povedať niečo o tomto filme. Môj problém s "Project Christmas Wish" je, že dokopy nevyniká v niečom, čo by som označil ako veľmi zaujímavé. Chémia je funkčná, myslím si, že obaja hrdinovia majú minulosť, ktorá im pomôže prekonať niektoré ľady a súčasne má film dobré srdce. No vo svojich klišé momentoch vyslovene zlyháva. A najmä za to môžu 2 elementy. V prvom rade decká vo všetkých Hallmark filmoch nepôsobia ako skutočné deti. Sú vždy veľmi milé, dobrosrdečné, poslušné a tak ďalej. A to napriek tomu, že majú nejaký ten charakter. No Max je podľa mňa absolútne plytký typ postavy. Film má svoje lepšie momentky, vyzerá dobre, tanec medzi našimi hrdinami je veľmi pekný na pohľad, ale to je asi tak maximum, čo môžem na filme pochváliť. Nie je to pre mňa čistý priemer. Je to taký jemný nadpriemer, ale to je málo na to, aby som film nejako výraznejšie ocenil. Ale aspoň môžem na záver komentu povedať, že som videl všetky tohtoročné vianočné Hallmark filmy. Ostáva nám tak už len posledných 6 filmov od Lifetime, a vianočná výzva je na konci. Hodnotenie: B- ()