Reklama

Reklama

Já jsem Groot - Série 1 (2022) (série)


Maličký (S01E02)

(epizoda)

VOD (1)

Obsahy(1)

Groot objeví miniaturní civilizaci, pro které je i stromové batole, jako je on, hrdina, na kterého čekali. (Disney+)

Recenze (8)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Názov epizódy je Maličký a Groot v nej objavuje svet okolo seba...záhadou pre mňa ostáva ako sa na výrobe 4 minútovej slovenskej verzie epizódy dokáže uživiť 5 ľudí...a potom kde sa vyhadzujú peniaze zbytočne a prečo na svete neexistuje sociálna spravodlivosť. ()

oveckaoa

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Groot je na planetě v ´´nepřátelském prostředí,, objeví tam jakési tvory co na něho zaútočí. On si prdne a spadne z něho list což se těm tvorům líbí Groot jim pak donese další listy a omylem je zašlápne myslí si, že je zabil , ale oni žijou. 40 procent z trailerů jsem čekal více. ()

Zajímavosti (3)

  • V této epizodě se název seriálu objeví až na konci. (LUKICKK)
  • Děj epizody je velmi podobný ději epizody The Little People (1962) seriálu Twilight Zone (od r. 1959). V této epizodě lidský astronaut při opravě své lodi na vzdálené planetě objeví rasu malých lidí a rozhodne se, že je jejich bohem. (KGBelik)
  • Tato krátká epizoda připomíná Grootovo první vystoupení v komiksu z roku 1960 („Tales to Astonish #13“), kde byl vyobrazen jako obří monstrum pustošící New York, zatímco relativně malí lidé pod ním prchají do bezpečí. (KGBelik)

Reklama

Reklama