Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Jediové spěchají na pralesní planetu, aby podezřelou zatkli, než opět zaútočí. (Disney+)

Recenze (29)

sepp odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tpč, měl bych opět hromady výhrad, ale už mě prostě nebaví o téhle kravině vypisovat zde celé romány. Moje největší a nejzásadnější však je, že se v tomhle díle ale lautr NIC NEODEHRÁLO. Prostě Disney je jen queer pračka na peníze, bez diskuzí, tečka... Jo a mamlasům, co si stěžují že největší hateři SW jsou samotní fanoušci SW vzkazuju, že ano a je to taky logické. Když člověk není něčeho fanoušek tak ho to nezajímá, přejde to a buď to přestane úplně sledovat či tomu dá třeba ještě jednou šanci; nikam se o svých pocitech nevypisuje a jen konzumuje. Ale když je do dané oblasti kultury či vymyšleného světa nějaké frančízy zažraný, tak ho samozřejmě irituje, ba až vnitřně sdírá, když vidí, jak někteří autoři (kteří vám na otázku který film ze světa SW máte nejraději odpoví "všechny" a náhodou jsou bývalými osobními asistentkami H. Weinsteina a tudíž znají špínu na půl Hollywoku) dokáží zprznit svět, který jste měli tak rádi, tak se holt prostě ozvete... Jinak ta Marry Poppins a.k.a. Smilo Ren co se na konci ukáže - lol moment A co předvádí ti jediové to není nic jiného než zrada, a to vše jen proto, aby se scénáristé líně vyhnuli zahrnutí Yody do děje, který by samozřejmě tak mocného force usera vycítil přes půl galaxie. A mezi tyto zrádce zařadili i Ki-Adi-Mundiho, což je taktéž k zblití... To i ten "Ezra Miller z Wishe" je lepší - a jestli nakonec on bude opravdu Smilo-Ren a ne Mother Aniseya, tak to bude výsměch všemu... Nejvíc epic fail si ovšem produkce zařídila sama, jestli je pravdou to, že bojovou scénu s wookiem natočili, ale nakonec vystřihli - to už je vrchol demence. A také se v tomto díle naplno ukazuje, že Amandla Stenberg není dobrá herečka, její herecký rozsah je naprosto tristní. A v tom zveřejněném twerk videu, které má být odpovědí na "right-wingers" přiznává, že je rasistka, když opakuje větu co už pronášela v jedné late night show, tedy "white people crying was the goal" (a to má otce bělocha z Dánska, lol). Kam jsme to se SW dopracovali je neuvěřitelné. ()

jjjerry 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tu máme další epizodu. Ono to fakt lepší nebude. Scénáře je děravý jak cedník. Samý litování, pocitiy a podobný žvásty. Vadí mně ta snaha z mužských jedi udělat blbce. Popírání SW universa a síly. Proč je potřeba stopař, ještě ukradený ze Strážců galaxie, když stačí síla? Jedi by měl cítit jiné živé stvoření, zvířata. Tohle je snůška kravin. A završil to finální "Magneto". Ne nejsem žádný hejter, včera sem si pustil jednu epizodu Andora, zda nestárnů a nekritizuju vše...ne, tam někdo přemýšlel, vyladil děj a akci, skvělá hudba a měl sem chuť koukat dál, tady jen kroutím hlavou...PS: baví mě uražený děti, co jim vadí, že se tohle člověku se špetnou logiky a znalosti SW prostě nemůže líbit... ()

Reklama

AllShallFall 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já nevím, ale koukám na to samé co všichni ostatní? Absolutně nechápu, co bylo na této episodě tak hrozného, že tu vidím ty odpady? Ale co už. Nevidím v tom nějaký velký špatný. Řád Jedi je takový jaký je. No a? Pro mě byl tenhle díl skvělou napínavou podívanou. Hledání wookijskeho Jedi a následné setkání s temným "Jedi"? Nebo? Těžko říci. Každopádně vládne velkou temnou silou. Opět musím říct, že za mě je i tohle v naprostém pořádku. Jasný. Kvality Mandaloriana to nedosáhne. Ani kvality Episod. Ale ja pořád koukám na samostatný příběh na ničem nezávislý. Pro mě napínavý. ()

dahakere 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tempo jako celý seriál mizerné a chápu, že někoho nudí. To z toho nedělá odpad a rozhodně ne nejhorší SW seriál od Disney. Na to tu máme Obiho a Bobbu, aby se o tento post poprali a které vám doslova zprznili 2 oblíbené og postavy v přímém přenosu. Největším problémem dílů je ustřihnutý konec, kdy to začalo být za celých 30 minut poprvé zajímavé a taky důrazné náznaky toho, kdo je onen zlý mistr (ještě mu odmítám říkat Sith, protože Sitha červený meč a síla nedělá). Snad je to jen klasické odlákání pozorností a bude to jinak, protože pokud to je tak jak to vypadá, tak to bude dost fail. No a co dál? Stále jsem tu neviděl nebinarní lesby zotročovat bílé může pomoci teplého C-3PO používajícího ženskou sílu. Divný podle těch reakcí po celém internetu by to měla být hrozná LGBT propaganda na úrovni verbovacich armádních reklam a dnes jsem tam viděl i jednoho dospělého bílého muže! Wow. 🤣 Já z vás lidi fakt nemůžu.... ()

CAR0DEJ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No konečne sa posúvame trochu v základnom príbehu, ale v momente, keď to konečne začne byť naozaj zaujímavé, tak epizóda skončí. Naozaj dúfam, že sa to už od budúcej epizódy rozbehne naplno. Go Siths Go !!! P.S.: A musím povedať, že Dafne Keen ako aj jej postava je veľmi sympatická. Bez nej by mix postáv riadne trpel. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama