Policistka Youngová se ocitá sama v budově policejní stanice ve společnosti několika nebezpečných zločinců. Jedním z nich je nelítostný zabiják, který se do vězení schoval záměrně, a druhým podvodník, který si bude muset vybrat, na čí stranu se přidá... Zatímco policistka Valerie Youngová provádí rutinní kontroly se seržantem Duanem Mitchellem, podvodník Teddy Murretto prchá před nájemným vrahem, který ho pronásleduje a podaří se mu uniknout. Když je hlášeno ozbrojené přepadení, Youngová s Mitchellem tam jedou a Murretto schválně napadne policistku, aby byl zadržen a dopraven do vězení, kde bude, jak myslí, v bezpečí. Když je nalezeno jeho rozstřílené auto, policisté ho kontrolují a téměř do nich najede další vůz, řízený mužem předstírajícím opilost, který si říká John Doe. Je zavřený do cely naproti Murrettovi. Vyhrožuje mu a nakonec pomocí plynu, který má v tašce umístěné v oddělení zabavených věcí, způsobí požár a rozezní se alarm. Přepadne Mitchella, vezme mu zbraň, zmasakruje svého spoluvězně a chce zastřelit Murretta … Důstojník policie Huber tajně stahuje data z počítače a někomu je předává. Policistka Youngová zkoumá, proč chce Doe – ve skutečnosti Bob Viddick – Murretta zabít. Ukáže se, že za vším jsou podivné čachry v jeho poradenské službě zejména v oblasti herního průmyslu a je zapleten i do událostí kolem vraždy prokurátora Fentona. Kromě toho ukradl velkou částku peněz. Spolupráci mu nabídla i FBI, pak ale málem zemřel v autě, které vyletělo do vzduchu. Musel zmizet. Křiví poldové ho vylákali do pouště, kde došlo k přestřelce s FBI. Murretto vyvázl. Detektiv Shierová oznamuje Youngové, že je třeba Murretta přemístit. Jeho bývalá žena a syn byli zavražděni … Na policejní stanici vnikne muž jménem Anthony Lamb a postřílí dva policisty a dva záchranáře, kteří přijeli pro zraněného spoluvězně Murretta. Pak přijde na řadu Mitchell a zraněný spoluvězeň Murretta. Valerie Youngová se vrahovi pokouší postavit, je zraněná a schová se v Murrettově cele. Střela byla odražená, postřelila se sama. Psychopat Lamb přes neprůstřelné sklo vyhrožuje Viddickovi i Murrettovi. Odchází a na Valeriino volání se konečně ozve Huber. Policistka ale pozná, že lže a přešel k nepříteli. Kód k zámku do cel mu nedá. Nakonec ho hodí Teddovi a dá mu i svou zbraň... (TV Prima)

Kingjiri

Na muj vkus až příliš ukecaný béčko bez jakýhokoliv zajímavějšího momentu, ať už z pohledu příběhu, akce nebo filmařiny. Zvláštní atmosféra daná pomalejšim tempem vyprávění nebo vizáží podvodníka Teddyho, kterej jako by vypad se sedmdesátejch let, mě taky nějak moc nenadchla. A samotnej závěr byl teda dost ujetej. Naštěstí jsem neočekával vůbec nic, takže nemůžu říct, že bych vyloženě litoval času strávenýho projekcí, ale při představě, že bych se na Copshop někdy díval znova, mě trochu jímá hrůza. ()

aR3Zz

Průměrná, ale koukatelná brutální krvavá řežba. Vcelku zajímavá zápletka, superkladná a zásadová hrdinka všeumělka (samozřejmě tmavé pleti), sympatičtí zabijáci, hodně násilí a trocha filozofování. Prostě "za dobře" 60% ()

tranquill

"Ten kluk nemá před ďáblem náskok ani jeden den!" Napřed jsem myslel, že tento akčňák bude něco jako Útok na okrsek 13, ale mělo to svou linii. A rozhodně ne špatnou, mělo to ten správný černý nadhled a hlavně výbornou režii. "Jsme tím, čím jsme. Vždycky!" ()

Brooks

Priestory izolovanej policajnej stanice, viacero dej ovplyvňujúcich postáv z radov policajtov i zločincov, veľa bezpointových dialógoch, postupne odkrývaná zápletka, nečakané zvraty i výbuchy násilia a krvavé vyvrcholenie. Carnahan je zjavne fanúšikom Tarantina, Copshop je jeho snaživou poctou/kópiou/mixom, ale chýba mu Quentinova formálna inakosť a dialógová ekvilibristika. Z obsadenia vyniká sympaťáčka Alexis "Dirty Harry" Louder. Grillov účes čisté WTF. ()

Shitonit

Začátek pohodová pohodička, lehce připomínajíc Tarantinovku. Takový to lážo plážo, co jasně dává najevo, že se něco trochu posere.. A posere. V padesátý minutě se to láme, z pohodičky se stává brutal nářez, kde krom Terminátora nechybí snad fakt nic. ()

oldy

Chvilemi jsem váhal komu budu fandit at přežije a všechny zabije :D Carnahan má dobré filmy. Tento má jak dobré tak i slabé momenty. Butler a Grillo super a policistka Louder mile překvapila. Slušný béčko. 6/10 ()

DavidWebb

Ani som nechcel k tomu nič písať, len tomu napáliť nablyšťané a naolejované 4 pekne v rade, ale tých posledných 15 minút... piči, tá štvrtá už je mrzký, hrdzavý a pokrčený vrchnák z konzervy. ()

adamix

,,Vyzeráš ako Tom Cruise v tom samurajskom trháku, na ktorý sa nikto nepozeral." Toľko hlášok v jednom nenápadnom filme som už dávno nezažil a ešte nečakanejšie je fakt, že tie najlepšie nezaznejú z huby nezúčastneného Samuela L. Jacksona, ale pre mňa neznámeho Tobyho Hussa, ktorý tu hrá veselšiu verziu Antona Chigurha z Coenovskej oscarovky. Pre mňa je táto čierna krimi komédia veľkým prekvapením. Carnahan je režisérsky medián medzi Zahlerom a Ritchiem, aj keď na svoj debut si bude ešte nejaký čas musieť počkať a hlavne prísť na taký nápad, aby vyrazil dych svojim kolegom a udržať ho do konca. Nemal som problém s ničím, čo sa v Copshope udialo, až na ten záver, ktorý bol vrátane wtf momentu a prítomnosťou mnohých klišé úplne pritiahnutý za vlasy. Možno z toho mala vzniknúť béčková jednohubka, ale keby sa toho nezačala vo svojich posledných minútach striktne držať, film by bol jeden z najlepších a zároveň najpodceňovanejších filmov posledných rokov. S tak perfektnými postavami, dialógmi preplnených hlášok a nepredvídateľnými zvratmi po celý čas je škoda tak tupého zakončenia, na hodnotení to však nič nezmení, pretože film som si poriadne užil. ()

johnsnow

Celkom slušná konverzačka s občasnou akciou. Síce to tentoraz aspoň za mňa, nebol čistokrvný Carnahan ale bol som celkom spokojný a hlavné trio bolo fakt dobré. ()

Stumbleine

Minimálně od nástupu knírače s balónky solidní nátřesk a regulérní pětihvězdičková podívaná. Gerard Butler třešničkou na dortu. Uživatelé ČSFD hodnotící trojkou a méně jsou prostě jiní a jinde)) ()

xxmurphyxx

Neškodná akčná blbina, ktorá je až moc ukecaná na to bola akčná o dobráckom čiernom šerifovy, jeho neúplatnej bad ass čiernej pomocníčke, ktorá má niečo do seba musím priznať a bande bielych kokotkov, ktorý sú všetci do jedného buď na odstrel, skorumpovaní, vyšinutí alebo bezcharakterní ojebávaci. Ale ani neviem prečo no nejako ma to nesralo, možno preto že šerif zhebne celkom lacno, možno preto, že Alexis Louder má kurva niečo de seba, možno preto, že Toby Huss tu bol nenormálne ale ozaj že nenormálne šialený a bolo vidieť ako moc si to užíva, možno preto, že Butler už začína mať ten istý game face v každom filme bez ohľadu na rolu alebo možno som bol jednoducho iba v mentálnom limbe z toho čo dorobili s Grillom. Za taký účes by mal niekto sedieť. ()

ShotgunED

Rovnou přiznám, že ta čtvrtá hvězda je neúplná. Ale já ji dám, protože nostalgicky mi to připomělo přímočarosti od Carpentera a Hilla, které zvládly mít vždy svůj osobitý styl i v tom málo obsahu co předváděly. Zatím nejslabší Carnahan, ale pořád stylový a zábavný. Mě se to líbilo a s pivem v ruce a prázdném domě se k tomu rád vrátím. ()

DonBraso

Když mě dokáže film zabavit na pár metrech,tak nemám o čem.Celý tento film jste na policejní stanici a vše se pěkně odehraje jen zde.Jasně,nějaký začátek a pak konec mimo,ale zrovna ten konec je příšernej.Po skvělém Boss Level opět Frank Grillo ve střehu a když už nehraje policajta,tak je aspoň na Policii.Tenhle chlap musí být v reálným životě policajt jinak to není možný.Druhý do party není nikdo jiný, než This is Sparta Gerard Butler,který vlastně do těhle filmů zapadne stejně dobře jak pinďour Rosenberga do všeho co má díru:)Že bych skákal radostí,že zrovna Alexis Louder zde bude mít tolik prostoru to rozhodně ne.Je ten kus fízla,co se nakonec do všeho muší šťourat a tak jí Teddy a Bob zajímají natolik až jí to může stát život.Do toho pár zkorumpovaných policajtů a jinak je vše vcelku v normálu do té chvíle,než si takhle pro Teddyho přijde pan balónek.Je to dobře napsaný,má to svůj švih,sice to není akční podívaná,ale mně takhle jednohubka více než sedla.75% ()

Facerr

Možná snaha o Tarantinovské pojetí, nebo jen nedostatek finančních prostředků, přestože na Butlera bylo. Jinak ale minimalistické pojetí a minimalistický zážitek. Tohle mě za koule fakt nečaplo. ()

j.sorensen

Kdyby místo tý černý transky zahrále nějaká pěkná blondýna, dal bych klidně čtyři. Kdo se má ale na tyhle odporný ksichty koukat... ()

kacir

Zase raz najmúdrejšia, drsná, nezlomná černoška, ktorá ma srala.. A ten koniec nemal fakt chybu..jebem si normálne po čele. ()

JokerBaby

Bez Riddick + Vick = čo to splietam  - bez Viddicka / GERARD BUTLER / by som to asi nedopozeral. Pre niektroých to bude dosť nuda ale treba vydržať pomali sa to roztočí aj keď výsledok bude tak asi 2 a pol hviezdy . Za zmienku stojí nádejná Afroamerická herečka ALEXIX LUDER ktorú ste už mohli vidieť hrať s celebritným hercom  CHRIS PRATT  vo filme The Tomorrow war 2021 - Válka zítřka. ()

Kushina

Ale jo, po dlouhé době zase solidní akčňák, který nepůsobil dojmem, že ho režírovalo nezletilé mentálně retardované děcko. Celou dobu film držel v napětí, hodně zvratů, nikdo nevěděl, komu se dá věřit a komu ne + jako bonus tam bylo spoustu neznámých. Buttler tomu dal dobrou šťávu, akce na konci možná lehce přeplácaná, ale dobrá. Fakt se toho dělo dost. Jediný největší mínus, které musím zmínit a tomuto filmu to sebralo strašně moc byl úplný konec. Do prdele, postřelená do břicha, ráda že dýchá, v sanitce na umření, ale během chvíle převezme kontrolu a vypadám jako by byla terminátor a nic jí nebylo. Vzhledem k tý střelný nezašitý ráně by byla vůbec ráda, kdyby do té nemocnice dojela. Režiséři to prostě poslední minutou filmu zase úplně dojebali... Ale i tak bych řekl, že solidní Béčko. 60% ()