Dangerous

• USA Wake
Trailer 1

Chrustyn

Příšerný akčňák na úrovni novodobých Seagalovek/Willisovek. Eastwood mladší je jedno z největších hereckých prken své generace, Hackl je packal a Mel Gibson asi potřeboval na jídlo. Film ve kterém se vůbec nic neděje a když se začne něco dít, divák ještě rád vzpomíná na to, když se pouze nudil. ()

Dale

Je to B-čko, ale také negatívne recenzie a prirovnávanie k posledným Willisovým hovadinám si určite nezaslúži a to z niekoľkých dôvodov: 1. námet je zaujímavý - zabiják, ktorý počas likvidácie svojich protivníkov konzultuje s psychiatrom o svojich pocitoch, je proste super, 2. prostredie opusteného ostrova s opancierovaným domom má dobrú atmosféru, 3. vizuál je fajn (neporovnateľne lepší ako tie lacné C-čka, čo točí Bruce), 4. Eastwood aj Mel sú úplne v pohode, dokonca si to zjavne Mel celkom užíval. Zvyšok obsadenia už nie je taká výhra, hlavne hlavný záporák mohol byť charizmatickejší a matka vyzerá, ako by ju vytiahli z nejakého útulku pre bezdomovcov. No ani tí ostatní nezaujmú. Aj v príbehu sa postupne objavujú trhliny a úroveň filmu tak dosť kolíše, ale stále je to pozerateľné a WTF momentov je minimum. ()

Lacike

Je to blbé, lacné nezáživné béčko v ktorom sa nekonečne kecá a keď už konečne dôjde na akciu, tak je to podfinancovaný trapas. Ešte pár takýchto filmov a Gibson klesne na Willisovu úroveň. Šialený Gibson tu je len ojeb na plagát. Párkrát sa mihne na pár sekúnd, celý čas sedí u seba doma mimo ostatných hercov, takže tipujem, že svoje scény odohral za jeden deň. Mladý Eastwood sa snaží cediť cez zuby tichým tónom hlášky ako jeho foter, ale charizmu nemá ani stotinovú. Famke Janssenová už vyzerá otrasne a zbesilý Gibson je ako herec rovnako mizerný ako vždy. Ako celok to je odpad, ale jednu hviezdu dávam za ponorku pre ktoré mám slabosť. 1/10. ()

Tony.cs

Malé nekvalitní béčko, v němž jediné dobré je jméno Eastwood a podivně nepasující Mel Gibson. Špatná akce, špatný scénář. Ale nejhorší je režie, která nevede herce ani trochu a neumí vytvořit špetku atmosféry. Takové nic moc. Ale nápad dobrý. Lepší režisér a mohlo z toho být fakt slušný béčko. ()

Martin741

Reziser filmu Grizzly Zabijak 2015  natocil dalsi nudny plany podpriemerny tupy akcnak, kde ukecal stareho este ciperneho deda Mela Gibsona  mladeho Vychodneholesa. Dedo Gibson si odrapotal to svoje a mal na haku, no a mlady VychodnyLes sa snazi ist v stopach svojho tatku - no nema, an to, ne, ne. Stary pan VychodnyLes je len jeden : 20 % ()

bourec

Režisér Grizzlyho asi nějak usnul na pomyslnejch vavřínech. Znovu spíš podprůměrná zábava bez větších emocí, . Přiznám se, že sem film viděl asi před týdnem, a už si nepamatuju podrobnější obsah. Tak asi tak. 40%. ()

M.i.k.e

Podprůměrné a hlavně nudné akční céčko s nesympatickým Eastwoodem,znuděnou Famke Janssen a epizodním Gibsonem.Ten byl vlastně jediný důvod proč sem na tohle chtěl koukat a tak nějak sem doufal,že to bude ucházející béčko.Gibson se tu ale bohužel zwillisoval a je dost evidentní že jeho natáčecí čas byl v rámci hodin…20% ()

JohnSmith

Krásný příklad toho, že obsazení není všechno. Když herci nemají co hrát a režisér je packal, tak s tím nic nenaděláte. Kruto přísná nuda, která nedává ani moc smysl. ()

borec999

Námet (nájomný zabijak ktorý nedokáže cítiť žiadne pocity sa snaží po smrti brata vylepšiť vzťahy so svojou rodinou) nie je najhorší, akcie je však ako šafránu a spracovanie ťažko béčkové. Mladý Eastwood v hlavnej úlohe mi nevadil, Tyrese Gibson a Fameke Janssen sú len do počtu a zahrali si sotva pár minút no a Mel Gibson vo vedľajšej úlohe terapueta sa síce snaží, ale nemohol som sa zbaviť dojmu že podobné role sú pre herca jeho kalibru zbytočné. Celkovo je to presne tak na 2,5* a film, ktorý sa dá sledovať bez väčších problémov, ale rozhodne nikoho neoslní. V porovnaní s Miliónovým hurikánom či Fatmanom (posledné 2 flmy Mela Gibsona) je to však asi o kúsok lepšie. 45% ()

JokerBaby

ŠKODA - Čakal som od tohto filmu viac . Nič sa tam poriadne nedialo . Béčkový film. Keď som nazrel do Režiserovej duše mal som pocit že z toho chcel mať aspoń ten film ,, NOBODY,,. Nevyšlo nič - veľké sklamanie . NIkomu sa tam nechcelo hrať. Každý to len predstieral. Starý MEL GBYSON BOL podarený , aj keĎ nič nezahral . Celý film hral sám Scott Eastwood ale z nezáujmom bez hereckého nasadenia. Snažil sa to zachrániť KEVIN DURAN - ale na hlavný hrdina 2  ako osoba ešte nedozrel. Film je inak celkom ok. Tak na večer v kľude kuknúť ak nemáš čo robiť doporučujem.  ()

Kushina

Super béčko, kde se psychopatický zabiják s poruchou amygdaly (sociopatismem) snaží být normálním člověkem díky psychologovi. Vlastně to působí skvěle, je to magor, ale snaží se za každou cenu nezabíjet a vše po telefonu konzultuje se svým lékařem, který vlastně do poslední chvíle neví, co se děje. Jak říkám, fajn byl, který byl fajn právě hlavnímu hrdinovi. 60% ()

Mukade

Plno idiotských neznesiteľných postáv a ich debilných replík... Napriek tomu to má isté "čaro", permanentne potápané už spomenutými a inými blbosťami. ()

mdf

Chlap D, který má menší psychické problémy,které s ním konzultuje jeden doktor se dozví, že jeho bratr zemřel a proto jede za ním na ostrov,kde bydlel,aby se s ním rozloučil. A na ostrov přijíždí i skupina mužů, kteří tam něco hledají.... Asi jenom chtěli nalákat na Mela Gibsona, který to taky moc nevytrhnul.Nudné, nezáživné, zbytečné. ()

Heywood

Nízké hodnocení je nezasloužené. Ano je to Smrtonosná past na jiný způsob, ale má to nápad, má to celkem spád, řadu vtipných chvil i blbou policajtku, co si myslí, že má patent na rozum. Eastwood se hodně snaží a je dost přesvědčivý. Mel Gibson je roztomilý a konec je uspokojivý. Divák dostane slušnou porci a film si 65% zaslouží. ()

RomanL

Vůbec to není céčkové, je to vypečeně ironické béčko, a Gibson si na tom pěkně smlsnul právě tím, že prakticky nic nedělá. 65 %. ()

zodiak217

Scott Eastwood je v tejto uloge jednoducho skvelý. Nechápem tomu nízkemu hodnoteniu, lebo je to naozaj netradičný akčný hrdina, ktorý trpí silným emočným problémom a nedokáže sa socializovať. Avšak keď volá rodina, tak volá rodina a z bývalého zločinca je zrazu hrdina, ktorý síce trpí poruchou osobnosti, no stále vie všetkým pekne nakopať zadok a tentokrát za správnu stranu. Dúfam, že ša dočkáme aj pokračovania lebo takýto charakter hlavnej postavy sa len tak nevidí a celkom ma to dostalo. Človek ši ho obľúbi až v priebehu filmu a ten dojem sa dostaví postupne. Dobrá práca, svižné tempo, zaujímavý námet a Eastwood je mladá krv, ktorej patrí budúcnosť. ()