Marcel a Melánia majú týždeň pred svadbou. V pondelok ráno sa zobúdzajú do krásneho dňa, no postupne sa začnú veci komplikovať: svokra je nervózna z príprav svadby, Marcel musí v práci riešiť nečakanú novinku a prežiť rodinnú večeru u Melániných rodičov. Marcel neočakával, že by sa týždeň pred jeho veľkým dňom mohlo niečo pokaziť. Ale, čo ak sa však pokazí všetko? (TV Markíza)

Arsenal83

Hovorí sa, že humor je korenie života. Tvorcovia resp. plagiátori tohto seriálu o tom asi ešte nepočuli. Dokonca ani plagiovať nevedia, hoci to vie náš premiér, predseda parlamentu minulý aj terajší a skoro celý parlament. Síce som anglický originál nevidel, ale viem si predstaviť túto dobrú tému a suchý humor, ktorý milujem. Slovenská verzia ostala len pri tom suchom. Suché nič, zhola žiadny dôvod na čo i len potiahnutie kútika úst do strany. Celý čas som čakal na jeden jediný fór, ktorý zachráni seriál od odpadu. Prišiel jeden až na úplnom konci. ()

mira007

První díl slovenského seriálu dle licence nějakého britského seriálu z roku 2004, kde Roman Poláčik a Kika Svarinská míří za svatbou. Roman Poláčik se asi herecky vyřádil, ale do poloviny to je spíš trapné, afektované až užvaněné, že to moc nesedí do středoevropského prostoru, a já to málem nedokoukal, nicméně pak nastoupil Josef Vajda a to už byla jízda. Posledních deset minut jsem brečel smíchy, takže tomu dám šanci. Nemám moc respekt k licencovaným seriálům a nemám rád fekální humor, ale já fakt brečel smíchy. ()

Johny203

Keď som videl prvú upútavku na tento seriál, myslel som si že reklamujú nové časti Rodinných prípadov. Výrazne vyššiu produkčnú hodnotu samotný seriál nemá, aj keď možno sú to Slovenské reálie. Studenková tu vyzerá strašidelne a celá epizóda je sled patálií videných v Amerických filmov (britskú ani americkú verziu seriálu som nevidel). ()