Reklama

Reklama

Národ duchů

(TV pořad)
  • USA Ghost Nation
Dokumentární / Reality-TV / Mysteriózní
USA, 2019, 22x42 min

Obsahy(1)

II./1. Nesvatí duchové: Jason, Steve, Dave a Shari míří do Waynesvillu v Ohiu, aby prozkoumali tvrzení o agresivní paranormální aktivitě v bývalém katolickém kostele.
II./2. Strom čarodějnic: Tým přijíždí na pomoc jednomu páru z Pensylvánie, který věří, že prokletý strom čarodějnic na dvorku může za duchy, kteří pronásledují jejich dům z 19. století.
II./3. Poltergeist z vězení: Tým zkoumá zprávy o aktivitě poltergeista ve zrušeném vězení v New Yorku. Musejí povolat zálohy, když plán budovy odhalí, jak velká nemovitost vlastně je.
II./4. Prokletí posmrtného života: K Jasonovi, Stevovi, Daveovi a Shari se při vyšetřování nápravného zařízení Mid-Orange ve Warwicku ve státě New Yorku připojí čtyři noví členové týmu.
II./5. Plantáž démonů: Tým jede do Jižní Karolíny, aby prošetřil zprávy o démonické činnosti na 200 let staré plantáži. Co na své cestě objeví?
II./6. Přízrak chirurga: Tým jede do Severní Karolíny, aby vyšetřil paranormální aktivitu. Kvůli děsivým zjevením má jeden pár obavy o bezpečí jejich nenarozeného dítěte.
II./7. Opětovné setkání v pekle: Jason, Steve, Dave a Shari se sejdou s Amy Bruni a Adamem Berrym, aby prošetřili panské sídlo na Rhode Island sužované zlověstnou energií. Co zjistí? (Travel Channel)

(více)

Reklama

Reklama