Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra. (Netflix)

Trailer

Eliott

Nápaditá polská komedie. Jako největší klady vidím míru spletitosti vykreslených vztahů postav a jejich vzájemná propojení. Díky čemuž také vznikají zajímavé a moc vtipné scény. Jedny z nejhumornějších momentů pak má na svědomí dvojice sedící celou dobu před domem na lavičce. Film hodnotím velice kladně, neboť jsem se při něm nejen velice pobavil, ale také jsem byl po celou dobu napjatý a měl z filmu velice dobrý pocit. 83% PS: Finální alternativní realita tam podle mě být nemusela, ale rozhodně neurazí. ()

EvilPhoEniX

Tohle je výborný!! Je to tak trochu mix Project X a Divokých Historek, akorát s daleko ostřejším a hutnějším rozuzlením. Úvod nám představí dva detektivy, kteří vejdou do baráku plný mrtvol a hned sledujeme události, které tomu předcházely. Začíná to jako hodně divoká Novoroční párty, plná alkoholu a sexu!! ( snad v každé místnosti!) krásných Polských žen, slušnou dávkou humoru ( Nymfomanky a Mexikánec, který ztratí víru v boha top), nádherný vizuál plný barev a potom se rozjede sled šílených událostí, nechtěných úmrtí, falešných obvinění, všem tam začne řádně hrabat a ke konci to graduje 15 minutovým intenzivním Teen Masakrem, který mě příjemně překvapil. ( Baseballkou urvat silikon se jen tak nevidí). Za mě fajn zábava a pěkně divoké Polsko. Příběh***, Akce*** Humor*** Násilí****, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra****, Napětí****. 7.5/10. ()

Malarkey

Skoro se až nabízí zamyšlení nad polskou kinematografií...Kde ti naši sousedi s tou svojí kvalitou jsou, když si debutující režisér dovolí natočit takhle brutální, nekompromisní a stylovou jednohubku o jedné novoroční pařbě, která se zvrtne do brutálního průseru. Joo, Poláci, Vy si podejte ruku s Hollywoodem. Dávám sice tři hvězdy, ale tady jsem se bavil, jako hodně dlouho ne. ()

Fr

„CO JE TO? NĚJAKÝ KLÍČEK…“ /// Týnejdžerskej večírek, kterej se trochu (?) zvrhl. Chlast, píchání, drogy…a absurdní situace, který končej hromaděním mrtvol. Má to svoje kouzlo. Taková vtipná týnejdžerská smrtící zábava. Nenáročný, ale nijak neprudící jednoduchá blbina. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Myslím, že se naše silvestrovská párty trochu zvrhla. 2.) Nikdy jsem nebyl na žádný párty. /// Thx za titule „Mirka Mireková“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ * ()

J*A*S*M

Pokud je vám zhruba mezi 13 a 17 roky a máte mozek v rozkroku, tak v tomhle novém polském komediálním snímku, který lze shrnout slovy >víno, ženy, zpěv, krev< možná najdete svůj "film roku". Pro ostatní to bude neškodná zábavná taškařice, na zabití nudy dobrý. Netlfix každopádně tímhle střelil gól, pro jeho teenage cílovku ideální věc - u tohodle jednoznačně platí, že je to debilní, a proto se to bude líbit. Jenom by mě teda zajímalo - kolik se do v tomto snímku použitého typu zbraně reálně vejde nábojů? :D ()