Slovenský panteón

Peter Sagan (E10)

(epizoda)

Keď si naši hokejisti v roku 2002 vybojovali zlato, celé Slovensko bolo na nohách. Posledné roky žezlo prebral Peter Sagan a je zrejme najvýraznejším jednotlivcom, ktorý našu krajinu reprezentuje na svetovej scéne. Pri jeho pretekoch si Slováci sadajú k televízorom a so zatajeným dychom sledujú posledné metre pred cieľovou čiarou. Iní cestujú priamo do dejiska, aby ho mohli povzbudzovať naživo. (RTVS)

AAsniper

Veľmi pekná časť. Netreba očakávať podrobný dokument (do cca 46 minút sa toho veľa vtesnať nedá), skôr sfilmovanú slovenskú wikistránku Petra Sagana. Štefan Chrappa veľmi príjemný narrator. Týpka treba častejšie v TV. ()

Cheeter

Nemůžu si pomoct, ale celé to prostě jenom glorifikace Sagana, schází mi kritický odstup. Všechno navíc komplikuje to, že v jeho životě nepřišel výraznější zádrhel, což celý dokument činí prostě moc přímočarý. ()

sehe odpad!

Slaboduche.Pre žiakov 3 ročníka.Nemozna hudba k tomu.Je mi luto,ze tento úspešný nas športovec a človek sa v takejto trápnej relácii nachádza ()

Autogram

Keď predchádzajúce panteóny boli oslavnými ódami, tak táto je ódou plusultra. Nie je sa čo diviť, takéhoto športovca máme raz za desaťročie. Pritom materiálu na film nebolo málo a u mňa vedú domáce zábery asi päťročného Sagana, do ktorých samozrejme vstupuje moderátor. –––– Where the f**k is Slovakia? –––– Sagan zmazal úvahy o kométe. Zrodila sa totiž hviezda. ()

Arsenal83

Dať do TOP 10 Slovákov celej histórie siahajúcej až po Veľkú Moravu Sagana len podporuje bulvárnosť takej ankety a nevedomosť hlasujúcich. Pri všetkej úcte by sa dostal s odtretými ušami možno do top 10 slovenských športovcov, aj to neviem či len za posledných 20 rokov. ()