Ledový zásah (TV film)

Frozen Impact

Akční / Drama

USA, 2003, 96 min

Snímek je po dějové stránce vcelku přijatelný. Jedná se o TV počin, a tak se musí na dílo pohlížet s určitým odstupem. Hlavně co se týče trikových sekvencí, které jsou sice viditelně levné, ale ne zase tak hrozné, jak to většinou bývá. Kousky ledu vypadají jako bílé tenisáky, které po dopadu občas docela vysoko vyskočí. Všiml jsem si, že tento neduh je trikově zakryt, ale občas je to i tak patrné. Tvůrci jich asi moc neměli, protože je divné, že nato, kolik jich spadlo, leží na zemi jen pár kousků. Na nic se tu nehraje a není snaha o vytvoření veledíla. Herecké výkony jsou taktéž ryze televizní, ale přijatelné. A tak se mi to celkově jeví jako vcelku povedený nenáročný výtvor, který nenadchne, ale ani neurazí. Kdyby nebylo k dispozici něco zcela jiného, tak jako náhrada zcela postačí.(14.2.2014)

Poměrně slušné na tak nízko rozpočtový film nové doby.(21.3.2007)

• Mes-siah

vydel som 30min z filmu. Boze už nikdy viac. Taký napínavy triller - skoro som zaspal.(8.5.2006)

• Terva

40%(15.4.2013)

Překvapivě koukatelný katastrofický film, poslední dobou jsem viděl šílené paskvily co se katastrofických filmů týče, ted konečně něco lepšího. Ne opravdu se nejedná o film který by jste musely vidět, a ani není nijak extra dobrý ale dobře se na něj kouká, efekty padajících kousků ledu nejsou sice nejzdařilejší ale film zachraňují překvapivě slušní herci a výborná hudba, jen škoda že žádný soundtrack snad ani neexistuje. Jsem celkem spokojen, průměr. Jen mi trošku vadilo jak padaly ty kroupy a hercům to prakticky neublížilo.(7.9.2011)

• - Natáčení probíhalo ve Vermontu. (reich)