Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Matka v domácnosti a milovnice detektivek vyšetřuje vraždu ženy a odhaluje při tom nejstřeženější tajemství obyvatel městečka. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Poláci si tady tímto filmem udělali takovou nenucenou srandičku z detektivek. Udělali to vkusně, mile, trošku pábitelsky po vzoru Amélie z Montmartru. A navíc pořád rádoby decentně realisticky. Víceméně mě to bavilo, ale těch nápadů bych v podobně laděném filmu čekal o chlup víc. Trošku na způsob českého filmu Wilsonov. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

W jak Okropnie idiotyczna rzygawina aneb když si libovolný scénárista Prímy Hnooj střihne v Polsku homotrojku s Troškou a Doktorem z hor. Vznikne tak hovny a žluklým spermatem ulepené povrchní, retardované a degenerativní svinstvo pro mongoloidní hospodyňky, po kterém by si vrazila do očí pletací jehlice snad i zesenilnělá Marie Poledňáková, aby už nic takového nemusela v životě vidět. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Veľmi slabučký odvar na spôsob Agathy Christie, ktorý nám akoby chcel ukázať, že vyšetrovať vraždu môže už každý, aj nejaká panička z dediny. Celé sa to tvári ako krimi komédia, ale v situáciách, kde je jasne naznačené, že prišiel čas sa zasmiať, žiadny záchvat ani škubanie v bránici nedostanete. Keďže ide opäť o netflix kúsok, samozrejmosťou je posolstvo, že žijeme v patriarchálnej spoločnosti, kde sa presadí len silná žena... ()

petikacka 

všechny recenze uživatele

Taková nenáročná blbinka o vyšetřování wraždy w Podkowě Leśna. Stylizace do francouzské letní krimikomedie je příjemná a to včetně hudby, která tomu všemu dodává šťávu. A díky tomu člověku nevadí, že je to hooodně nenáročné a i to debilní přetvoření komisaře Jacka do inspektora Clouseau se dá přežít. Na podzim jako dělané jako vzpomínka na léto. Za mě 65% ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Je to přesně tak debilní jako kdyby to vzniklo u nás a režíroval to Troška, kterému někdo hodil hračky do kanálu. Opakuji do k-análu (takže dobrou náladu určitě neměl). Film je totiž zcela minimálně vtipný (zasmál jsem se celkem jednou) a tím hned netvrdím, že Troška je. Není to prostě žádná křeč a tlačení na pilu, alespoň to není vysloveně parodie. Na chytrý scénář samozřejmě zapomeňte. Osobně jsem třeba čekal větší vtip/pointu vyplývající z názvu (nakonec to “W” je protože “Weronika”, která se od začátku hledá… ale proč spoilerovat, že je hned mrtvá? Čekal jsem minimálně něco jako “no jo vždyť W já vlastně M vzhůru nohama - proto je to W v názvu” nebo tak). A takových otazníků a věci co jsem nepochopil (včetně proč to vůbec vzniklo) je víc. Závěrem… Film jako takový mě nerozčiloval, jen krutě nebavil. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama