Nešťastně provdaná žena chce za každou cenu zabránit rozpadu svojí rodiny. Musí proto zastavit anonymního vyděrače, který hrozí, že odhalí její tajemství. (Netflix)

Trailer

Aljak

Výborné! Poliaci vedia točiť skvelé filmy, čoho dôkazom je aj Moje wspaniałe życie. Nešťastná učiteľka stojí na rozcestí v manželstve, no aby toho nebolo málo, tak po jej romániku s kolegom sa tu objaví aj nečakaný anonymný vydierač. Príbeh mal prirodzený spád, ale po celú dobu neklesá na zaujímavom stvárnení a sledovanie emocionálneho stavu ústrednej postavy ťahali celý dej dopredu. Navyše, po celý čas visí vo vzduchu otázka, Kto stojí za vydieraním Joanny? Rozuzlenie ma vcelku prekvapilo... ()

NinonL

Slušný polský film o krizi středního věku a o jednom nefunkčním manželství. Je pravda, že první větší díl je lepší i napínavější, ale dodívat se to dalo celé. ()

klukluka

Tak slibný první dvě třetiny filmu a tak bídný finále… To je škody, to je škody… Hereckou účast Jarka Nohavici vnímám jako jistou poctu zejména jemu samotnému, ale i české kultuře jako celku a začínám to brát málem jako neodmyslitelnou součást polských filmů. Bohužel jeho part řadím mezi momenty, které mi tento film celkově pokazily- opakovanou vložku s jeho figurou jsem absolutně nepochopil. ()

Chrustyn

Další film na téma znuděné a znechucené paničky, která hledá potěšení jinde. Viděno x krát a v mnohem povedenějších variacích. ()