Wah (Andy Lau), jeho bratr a rodiče utíkají z Číny do Hong Kongu za lepším životem. Po cestě je však chytne čínská hlídka. Rodiče jsou zabiti na lodi a bratr Waha jde do vězení. Wah je jediný, komu se podaří utéct. V Hong Kongu se po pár neúspěšných pokusech o obživu dostane do spolku mafie, kde proti sobě stojí dva nesmiřitelní rivalové Hoi (Wai Shum) a Tong Fai (Wai-Man Chan). Wah se přidává na stranu Tong Faie. Brzy je ovšem nucen prchnout se svou ženou na Taiwan, když Tong Fai musí do vězení za držení drog, které jsou mu podstrčeny. Po sedmi letech se cesty všech znovu setkávají. (Mol)

Mol

Mafiánka, kde místo pistolí si dávaj pěkně do nosu a ani né tak kung-fu stylem jako spíš pouliční řežbou. Na závěr se samozřejmě vytáhnou i nějaký ty nože. Film, kde ale nejde hlavně o řežbu, ale spíš o příběh, kde divák soucítí s hlavními postavami a jejich hořkým životem. Film, který říká, že násilí je až ta nevyhnutelná cesta, když už není jak z toho ven. TAKE CARE OF MY BROTHER! I KNOW WHAT I HAVE TO DO!!! ()