Reklama

Reklama

Fountain of Youth, The

(TV film)
všechny plakáty

Recenze (4)

EdaS 

všechny recenze uživatele

Další z krásných, resp. smutných příkladů nevyužitého Wellesova potenciálu - co on by všechno mohl v televizi (a pro televizi) udělat... Pro fanoušky nutnost! ()

Baxt 

všechny recenze uživatele

Pilot k plánované televizní sérii z roku 1956 (r. 1958 poprvé promítáno). Ačkoli jako všechno ostatní, co Welles po návratu do Hollywoodu stvořil, šlo o nízkorozpočtový projekt, nedostatek peněz není vůbec patrný. Nápaditě se šetří zejména rytmickým střídáním fotografií a pohyblivých scén, stejně tak návraty k Wellesově vypravěči "ve studiu", jehož neskutečné charisma a zahlazuje všechny stopy hrubé a zkratkovité narace. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele

Vďaka rozprávačovi a rozprávaniu príjemný film s ľahkým humorom a výraznou herečkou v hlavnej úlohe. Za kratší koniec ťahá len zápletka, to však nie je taký veľký problém vďaka humorným rozprávačovým opisom. Film neskôr mení žáner, aby vypointoval svoju zápletku, tu však neviete, čo čakať a film na pôsobivosti v tejto časti napriek záverečnej trefe do čierneho stráca. ()

rivah 

všechny recenze uživatele

Orsonem Wellesem vyprávěná a komentovaná půvabná hříčka o danajském daru profesora zabývajícího se výzkumem žláz s cílem prodloužit mládí člověka. Co způsobí jeho dar jediné dávky pro zamilovaný hvězdný pár herečky a sportovce? Tedy dávky, kterou může využít pouze jediný z nich? ()

Reklama

Reklama