První hodina je čistokrevný klasický western, který rozhodně nenudí. To se bohužel už nedá říct o posledních třiceti minutách, kdy se Buffalo Bill ocitá na východním pobřeží. Je mi jasný, že tam ta část patřila, stejně tak jako to byla důležitá část Billova života, ale bohužel mě to nebavilo. Tam někde ve Washingtonu mě film úplně přestal zajímat a už jsem to jen dokoukal a těšil se, až bude konec. Plusem tohoto filmu je obsazení Maureen O'Hary a Lindy Darnell, které patří mezi nejkrásnější herečky té doby.(19.7.2010)

Příběh jak z kalendáře - akční, leč občas i tklivý a nakonec poučný. Bůvolí Vilda (typově dobře vybraný) jeví se zde vcelku člověkem jemným, nikoliv jako po čertech drsný bůvolobijec. Maureen O´Hara neztrácí eleganci, make-up ani dokonalý účes, i když kolem zuří indiánské války. Indiáni sami jsou skvělí a pitoreskní, Z. Burian by je lépe nenamaloval. Barvotisková legenda vhodná pro školu i každou vlasteneckou domácnost.(15.7.2012)

Film Buffalo Bill - hlavní roli hrál Joel McCrea. Neustálé boje indiánů o svou svébytnost a svobodu, .... a rozhodující bitva masakr indiánů i bělochů u Little Big Horn. Dalšími hereckými partnery byli Maureen O Hara, Linda Darnell, a začínající Anthony Quinn v roli mladého indiánského náčelníka.(8.2.2007)

Takový celkem klasický western o tom, jak se jeden bílý člověk snaží dostat mezi indián a nakonec z toho udělá show, kterou ukáže všude po světě. Není to nějak extra zajímavý životopis téhle známé postavy, spíše jen zbytečně moc akční podívaná, kdy ale ty akční scény vyznívají trochu mimo mísu. Dobré herecké obsazení.(20.2.2017)