Hrají
Oleg Tabakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
12 stuljev (1977) (seriál)
Sedmnáct zastavení jara (1973) (seriál)
Oleg Basilašvili
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Buldakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Konfrontace (1985) (seriál)
Alexandr Domogarov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Stanisław Mikulski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Boris Kamorzin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Likvidace (2007) (seriál)
Běsy (2014) (seriál)
Anna Karenina (2017) (seriál)
Dmitrij Muljar
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Zlaté tele (2005) (seriál)
Ewa Szykulska
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Jan Jankowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Marta Klubowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Vzpomínka v mlze (2023) (seriál)
Vladimir Dolinskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Interny (2010) (seriál)
Paweł Burczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Vojna a mír (2007) (seriál)
Jacek Borkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Alexej Jakubov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Zlaté tele (2005) (seriál)
Andrej Butin
Sovětský svaz
Taťjana Kuzněcova
Sovětský svaz
Vjačeslav Grišečkin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Alexandr Pašutin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Igor Pismennyj
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)