poster

Pan Autíčko a templáři (TV seriál)

 • Polsko

  Samochodzik i Templariusze

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Mysteriózní

Polsko, 1971, 5x32 min

Režie:

Hubert Drapella
 • sharka.68
  ****

  milovala jsem příběhy, kdy parta kluků v čele s panem Auťákem, pátrala po templářích a jejich pokladu....(29.11.2019)

 • gudaulin
  ***

  V 70. letech byly příběhy o panu Auťákovi a jeho dětských přátelích v Polsku stejně populární jako u nás příběhy o panu Tau. Vycházely jednak knižně, jednak se natočily tuším tři a možná i více filmů resp. seriálů v polské televizi. Těžko říct, jak by obstály v dnešní době, protože je to už dlouhá řádka let a vzdávám se tedy procentuálního hodnocení, ale ve svém dětství jsem je měl rád.(4.3.2009)

 • Pitryx

  Mlhavě si to vybavuji, ale hodnotit nemohu, vím jen, že mne to bavilo. REŽIE: Hubert Drapella(6.10.2017)

 • štísko
  ****

  Pomatuji si na to že to tu chodilo. Jen nevím zda pod tímto názvem. Ale asi ano. Co mi v paměti zůstalo tak šlo pěkný film pro děti, Kde snad dvě skupiny pátraly po templářském pokladu. Soutěžily která bude u něj první. Až se u něj sešly téměř zároveň. U nápisu : Kde je poklad tvůj tam je srdce tvoje. Nebo to bylo naopak? A samozřejmě jeden vedoucí(klos) se zamiloval do druhé vedoucí) Co mě tenkrát fascinovalo, že Kloss používal se svým oddílem obvojživelný auto.(3.3.2009)

 • sator
  ****

  Pamatuji... 😊 Pan Samochodzik, (Stanislaw Mikulski), historik umění, amatérský detektiv a majitel neobvyklého historického automobilu, hledá skryté templářské poklady. Skupina místních skautů mu hodně pomáhá a společnými silami se jim podaří vyřešit pět záhad v  pěti samostatných příbězích. Seznam epizod Po dobrodružství Falešný vousatý muž Tajemství Bahometu Podzemní bludiště Pokladnice templářů Auto z filmu VW Schwimmwagen, se v současné době nachází v „Panzer-Farm“, v Chrcinně u Nasielsku, v soukromém muzeu vojenské techniky.(18.8.2017)

 • - Automobil bol skutočne obojživelný, jednalo sa o typ Volkswagen Schwimmwagen model 166. (classic)

 • - Auto z filmu VW Schwimmwagen se nachází v „Panzer-Farm“, v Chrcinně u Nasielsku, v soukromém muzeu vojenské techniky. (sator)

 • - Pred kamerou si „zahrali" dva exempláre auta, pričom jeden z nich nečakane skončil na dne jazera. Pri nakrúcaní tejto scény preukázal Mikulski svoju pohotovosť, keď zachránil detských hercov, ktorí nevedeli plávať. (classic)