Tři muži ve člunu a pes (TV film)

• Sovětský svaz

Troje v lodke, ně sčitaja sobaki

• Sovětský svaz

Трое в лодке, не считая собаки

(Sovětský svaz)
  • Sovětský svaz

Troe v lodke, ne schitaya sobaki

(Sovětský svaz)

Komedie / Muzikál

Sovětský svaz, 1979, 128 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Na môj vkus priveľa spievania, ale aj s ohľadom na rok výroby slušne zvládnutá groteska. Dokonca sa Rusom podarilo celkom trefne vystihnúť plusy klasického britského humoru a Klapkovského štýlu. A tie papierové kulisy Londýna s modelmi autíčok v úvodných titulkoch boli úsmevné :-)(21.10.2010)

Ve snímku je snaha zachovat řadu epizod z literární předlohy, ale je vidět, že přenést mou oblíbenou knihu Tři muži ve člunu ... do filmové podoby nevyzněla zcela dobře.(15.1.2005)

• iHyik

Nominuju to na nejhorší film podle knižní předlohy. Za těch 49,- kč mě mělo napadnout, že na dvd bude něco chybět. I humor... :((20.2.2009)

• Brejlil

Něco se nepovedlo. Natočit jeden z nejlepších humoristických románů v Sovětském svazu je samo o sobě dost divný nápad. Už jen ta výrazně neanglická řeka!! Zabudování dívek (a bohužel dosti neatraktivních) také není nejšťastnější. Ty děsivé písně a podivné motivy (muž na parní bárce). Snad jen sekvence pod titulky a závěrečná melancholie působí trochu překvapivě. Ale hlavně zmizel humor. Jestliže se nezasměju u věšení obrazu, otvírání konzervy nebo stavění stanu, udělali někde soudruzi z SSSR chybu.(23.11.2009)

• antragus

Dobře, neznám knižní předlohu, ale i tak beru tohle od Rusáků jako bonus k 68.(16.8.2011)