The Demon

• USA Midnight Caller (více)
USA / Jihoafrická republika, 1979, 94 min

gumli

Pre mňa nie moc zaujímavý film.A je veľmi tmavý a nudný.Nič tu nedrží dokopy,podľa názvu som si myslel že to bude naozaj niečo strašidelné a nadprirodzené,ale nie je to tak.Je to o vrahovi,ktorý má veľkú sílu a rád vrčí,a to je tak asi všetko.No a má ešte ostré nechty.A je tam ešte nejaký detektív s extra zmyslami,ktorý chce zastaviť toho netvora.Nech už je to ako chce,nepochopím ako mohli vyrobiť tak tmavý film,vôbec kvalita obrazu je príšerná,Myslel som si že len ja mám asi zlú kvalitu,ale na nete som zisti, že tak bol vyrobený.Takže jeden z ďalších filmov o sériovom vrahovi,žiaľ vôbec nevydarenom a odfláknutom a ešte k tomu aj zlej výroby. ()

Campbell

Jak už Gumli naznačil jedná se o slabší kousek, a slabší je kvůli jeho neuvěřitelné roztahanosti. Vražd je strašně málo, a když nějaká je tak to není nic extra. A při tom vrah není nijak špatně. Film bych možná označil za hororvé drama, protože těch keců okolo je strašně moc. Atmosféra snímku sice občas pulzuje ale jak jsem říkal je to strašně nevýrazné. ()