Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V roce 1875 je kolem Powder River objeveno zlato. Přijíždí sem Chino Bullock (Rory Calhoun) se svým přítelem, aby se pokusili o štěstí. Jsou přepadeni zločincem Loney Hoganem (Carl Betz) a jeho kumpánem, ale ubrání se. Chino odjíždí do městečka pro zásoby. V městečku právě řádí opilec, který zabil šerifa. Chino ho odzbrojí a je mu nabídnout post šerifa, ale Chino odmítá. Potkává majitelku salónu Frenchie (Corinne Calvet) a jejího ochránce Mitche Hardina (Cameron Mitchell). Po návratu nalézá Chino svého přítele mrtvého a jejich zlato je pryč. Je rozhodnut vraha najít a potrestat. Vrací se do městečka a tentokrát post šerifa přijímá. (ilclassico)

(více)

Recenze (3)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Dobrá stará westernová škola. Není to přímo legendární western, který by si měli pamatovat masy, jako je tomu u některých italských kusů Sergia Leoneho, ale i tahle americká škola je dobrá. Není to extra drsné, ale střílí se zde, především je tu ale zajímavý hrdina, dobrý začátek a nakonec i finále, které je, jaké má být. ()

Mol 

všechny recenze uživatele

FEEL ALIVE AND FEEL NOTHING AT ALL! THAT'S GOOD! Wou to byla jízda. Chino sympaťák a jeho přítel Mitch, který zde připomíná Doc Hollidaye jakbysmet. Holky jsou tu pěkný, whiskey teče a kulky lítají vzduchem jako supy nad mršinou. Proč všechny westerny nemohou být tak skvělé jako tento. Přátelství, odvaha a drsňáctví je vidět v každém metru filmu. Smekám klobouk. ()

Reklama

Reklama