Floating

USA, 1997, 90 min

William Roth

William Roth

Keith Reamer

S Normanem Reedusem jsem již pár filmů zhlédla, ale nikdy jsem si ho nijak víc nevšímala. Until now. Upřímný trailer na The Walking Dead jsem si pouštěla stále častěji a nejvíc jsem se těšila na pasáž "The sexiest redneck in Georgia." Zároveň v tom období jsem natrefila na tento film, který mě zaujal. Jedná se o vůbec první Normanovu filmovou roli a již v ní se projevuje jeho osobnost a styl. Cigárko, tetování and... he is just so cool:) A tak jsem se zase dostala do stádia "Stuck in love," které se u mě objeví ve spojitosti s nějakým hercem jednou za čas. Kompletní zažranost do čehokoliv, co se týká jeho osoby. Jeho postava Vana je zajímavá, stejně jako jeho vztah k Dougovi, jehož ztvárnil Chad Lowe (ten mě zase dostal v tragickém příběhu Mlčení srdce). Říkala jsem si, že je mi nějaký povědomý, zvláště ty jeho jiskrné, ale smutně vypadající oči. No, a konec filmu, ach jo... proč to nemohlo skončit jinak.(12.3.2014)

• - Spoiler: Aby se Norman Reedus (Van) připravil na závěrečnou scénu, kde ho zdrceného obejme jeho na invalidní vozík připoutaný a jindy chladný otec, zavolal před natáčením svému umírajícímu otci, který byl v té době též na vozíku. (Larrysbride)