Trailer

silentname

Úprimne, ja som si túto romantickú komédiu užil. "The Right One" síce má svoje klišé a príbehové zvraty, ktoré vieme predpovedať, no na druhú stranu si myslím, že nie príbeh pomáha tomuto filmu byť zaujímavý, ale postavy. Najmä náš hlavný hrdina Godfrey v podaní Nicka Thune. Je absolútne excelentný v tejto role a je úplne zrejmé, že všetky tie svoje alter egá berie absolútne vážne a je presne vo svojej role. Je to fascinujúce, je to vtipné a funguje to veľmi dobre. Samozrejme je jasné, že nastane v tomto príbehu konflikt, no nejako ma to vysoko neotravovalo. Najmä keď budeme mať možnosť trošku Geodreyho pochopiť. Vidieť jeho opatrovníckych rodičov, poznať minulosť s jeho "sestrou" Didi a vidieť, že je tou udalosťou doteraz traumatizovaný a tak robí absolútne maximum preto, aby dokázal vo svojom živote nejako existovať a zarábať peniaze a fungovať. Alebo len robiť radosť malým deťom. Podľa mňa je film dosť dobrý. Dostatočne zaujímavý na to, aby som povedal, že to za ten čas stálo. V Sarinom príbehu sa síce dočkáme aj tých klišé, no ako som povedla, neprišli mi ani otravné, ani nejakým spôsobom film nezdržovali. Ak máte radi romantické komédie, čeknite si film. Myslím si, že za tu hodinu a pol to stojí. Hodnotenie: B+ ()