Reklama

Reklama

Všem klukům: Navždy s láskou

  • USA To All the Boys: Always and Forever, Lara Jean
Trailer

Obsahy(1)

Začalo to dávným milostným dopisem – a vznikl z toho nový vztah. Co má budoucnost přichystaného pro Laru Jean a Petera? (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Příběh o první velké lásce skoro dospělé slečny a kluka je líbivý, ale milý. Dialogy jsou vtipné a zní věrohodně, chování postav je sympatické a i přes záměrně světlé barvy volené na šatech i interiérech, snímek se zabývá velmi důležitým rozhodováním, které čeká většinu dospívajících - opuštění rodinného hnízda, hledání školy - budoucího života, a jak naložit s dosavadními vztahy, které zákonitě podstoupí zkoušku nejen vzdáleností ale i nabytím nových zkušeností. Dokreslované pozadí a aranžování do lifestylových fotografií sice film osvěžilo, postupně už toho ale bylo příliš a zavánělo rutinou. Úvodní výlet do Koreje působil spíš jakože si ho předplatila Korejská centrála cestovního ruchu, než že by byl pro děj jakkoliv podstatný. ____Film se sice podbízí teenagerům, ale nedělá z nich tupce. A je fajn taky jednou vidět středoškoláky, kteří se furt nepodřezávají ve vaně, nervou si do žil všechno možné, netrpí nejhoršími depresemi a nikdo je ani nezneužívá ani nedeptá. SHRNUTÍ: Vůbec ne hloupá pohádka pro náctileté. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Finále filmovej trilógie od Netflixu - "To All the Boys: Always and Forever, Lara Jean" je podobne ako druhý film nie úplne najlepšie pokračovanie. Nemôžem povedať, že by film nemal srdce, alebo nejaké dobré momentky. No dokopy neprináša toho moc nového. Tentokrát len láska medzi Peterom a Larou Jean bude skúšaná skutočnosťou, že pôjdu na vysokú školu a najmä každý na inú. A ich plány sa postupne rozsypä ako domček z karát. Prežije to ich vzťah? Čo si myslíte? Film má podľa mňa dobrý soundtrack, postavy sú stále sympatické, je tu niekoľko vtipných momentov a láska medzi Larou a Petrom pôsobí stále veľmi uveriteľne. Plus by som povedal, že záverečná tretina filmu je to, kde sa film skutočne poriadne nadýchne a zabehne zvyšok maratónu s veľkou cťou. A okrem toho s niekoľkými dobrými scénkami, ktoré ma do toho konečne chytili. No problémom sú prvé dve tretiny, ktoré sú len trošku prebiehnaním cez jednotlivé klišé. Nemyslím si, že je to hrozné. Prvé dve tretiny by som ohodnotil ako okey a uzavretie príbehu je to, čo ho robí výnimočným. No nie som si istý, či si budem niekoľko mesiacov neskôr ešte pamätať nejaké väčšie detaily z tohto filmu. V mojich očiach ide o funkčnú romantickú dramédiu. No nemôžem povedať, že vysoko zapamätateľnú. Hodnotenie: B- ()

Reklama

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Třetí romantické "dobrodružství" Lary Jean a Petera mi přišlo kvalitativně srovnatelné s prvním i druhým dílem, a proto film hodnotím průměrnými, ale i tak solidními třemi hvězdičkami. Oceňuji, že obě hlavní postavy jednaly normálně a uvěřitelně, a že tam netropily vyhrocené scény, nýbrž se snažily se navzájem pochopit, hledat kompromisy a nenutit toho druhého k rozhodnutí dle vlastních potřeb. Trochu mi vadila scéna z večírku se sólo tanečky, zároveň mi linie o zamilované Kitty přišla vcelku zbytečná. Ve výsledku jde o nenáročnou a civilně zahranou jednohubku o lásce, rodinných vztazích a dospívání. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Sladky teen film mohl byt jeste prislazenejsi. Pripadal jsem si, jako kdyz sedim ve vane se sirupem a okusuji cukrovou vatu. Bavil jsem se nad dialogy "Chybelas mi" "takys mi chybel" nebo "koupis darky pro svou lasku a mozna si i das par donutu", pripadne moudro "nejlepsi momenty pro tvou lasku jsou, kdyz se nikdo nediva". Vyborny psycholog Jeronym Klimes rika, ze porno pro zeny jsou zamilovane romanky ruzive sesitky Harlekynky.Zeny proste nejsou na vizual, ale na pismenka.Nedokazu si predstavit, ze by tento film dodival do konce muz, pokud by nesedel se svou snoubenjou v kine.Mezi LZ a Peterem je opravdu ziva energie ,ale vzit si Korejku je dost americky uchylne. A kdyz uz porad sni o svem Stanfordu, je treba si uvedomit, ze americke univerzity jsou velmi drahe a studenti se na radu let zadluzi. Pro me byla desiva implantace americke zdegenerovane kultury do te jihokorejske. Prvky romanticke komedie jsou sestaveny zdarile vcetne chemie mezi obema hrdiny,ale humoru tu moc neni. Jak filmy cilici na teenagery byvaji, je to predvidatelne a zapletka recyklovana. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Pubertální, naivní a až příliš romantické. Nicméně, určitě u toho můžete vypnout a odpočinout si a nic neřešit. Na jednu stranu je to milé a příjemné. I když mi to s ohledem na maturák a předávání vysvědčení v roce 2021, kde jsou všichni spolu nepřijde vůbec, ale vůbec aktuální a neodráží to rok 2021, ve kterém se to odehrává, jelikož pochybuji, že by roušky měly chybět. ()

Galerie (109)

Zajímavosti (3)

  • Film sa mierne odlišuje od knižnej predlohy. Nespomína sa tu napr. Trinina (Sarayu Blue) rozlúčka so slobodou, prázdniny pri mori, atď. (barborasara)
  • Ve scéně, kdy si jde malá Lara Jean (Momona Tamada) převzít ocenění, můžeme vidět autorku knižní předlohy (Jenny Han) v roli ředitelky školy. (Veeria)
  • Natáčelo se od 15. července do 20. srpna 2019. Točilo se ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada) a v Soulu (Jižní Korea). (BMW12)

Reklama

Reklama