Burn It All

• Velká Británie Burn It All

silentname

"Burn It All" sa podľa mňa mal volať "Why Are You So Angry?" Nakoniec nemám pocit, že by v tomto filme aj reálne nakoniec niečo zhorelo. Možno niečo bolo v pláne, ale to už je na úplne inú debatu. Ako dopadol film? Podľa mňa celkom okey. Myslím si, že keby mal za sebou trošku kvalitnejšiu produkciu, pridal by som mu ešte jeden bod, no Brady Hall mal očividne viac túžbu urobiť film než reálny budget na to, aby dokázal urobiť niečo, čo by vyzeralo trošku viac na úrovni. Obraz je často slabo osvetlený (hoci počas scénky v neónovom bare tam tie červeno-modré scénky vyzerajú dosť dobre), zvukové efekty (hlavne streľba) znejú veľmi tupo a slabo a akčné scénky nevyzerajú kvalitne. Na druhú stranu ma ale bavilo sledovať našu hlavnú hrdinku, ktorá bola ako zúrivý býk v aréne a nakoľko zloduchovia vzali telo jej matky (a to nemali robiť) je pripravená bojovať o ňu aby jej orgány nerozpredali na čiernom trhu. A samozrejme musíme podotknúť, že nebude počúvať nejakých chlapov, ktorí s ňou ani nevedia normálne rozprávať a podobne. Našťastie v tomto smere ale nie je naša hrdinka otravná alebo film nepôsobí mizandricky ani nič podobné. Je to pozerateľné, no je na prvý pohľad jasné, že je to lacné akčné béčko. Ale to mi na dnešok úplne stačilo. Ak vám to stačí tiež, možno si to čeknite. Možno to nie je vysoko silné, ale nie je to ani hrozné. Hodnotenie: C+ ()