Reklama

Reklama

Recenze (3)

Sir Ludvig 

všechny recenze uživatele

Viac vtipné, než by človek čakal! Toto nie je tak úplne romantická komédia, ako by sa mohlo zdať z plagátu, ale skôr satira na rôzne spoločenské i individuálne neduhy. Dokonalá Carole Lombard, scenár a krátka stopáž sú dôvody, prečo film rýchlo odsýpa. Och, a práve som sa dočítal, že ide o prvú "screwball" komédiu v Technicolore, žánru, ktorý satirizuje tradičné romantické príbehy. ()

Foma 

všechny recenze uživatele

Něco tomu chybí, nechytne to tolik za srdce. Ta romantika neni dostatečně silná, nemá náboj. Stojí to za koukání hlavně kvůli Carole Lombard. ()

Reklama

StaryMech 

všechny recenze uživatele

Sotva si lze představit (na americké poměry) cyničtější námět a naučení: pod šapitó mediálního a politického cirkusu vystupují hochštapleři, tleská jim stádo dobytka. Provedení filmu bohužel zaostává, zvlášť v druhé půlce - na jeden skvělý vtip připadají tři chabé, děj nejiskří, projevy některých herců tíhnou k lacinosti... Když prý Ben Hecht odmítl ukončit to, co tak kousavě napsal, happyendem, producenti přizvali povolnější kolegy: Ringa Lardnera ml. a Budda Schulberga(!). ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama