Série(2) / Epizody(12)

Detektiv je při vyšetřování vraždy zatažen do bitvy mezi viditelným světem a podzemní říší obývanou mýtickými bytostmi. (Netflix)

Trevor

Príjemné prekvapenie od Netflixu založené na brazílskych poverách v príjemnom prostredí džungle, pláže či brazílskych slumov. Taká rozprávka pre dospelých s príjemnými hereckými výkonmi s enviromentálnym posolstvom, ktoré je však podané veľmi dobre a nikoho neurazí, príbeh však neosloví masy ako povedzme Avatar. Vo mne však tento seriál zanechal veľmi dobrý dojem a otvorený koniec môže priniesť ďalšiu sériu a ja si hovorím že prečo nie. Zatiaľ tohtoročné najpríjemnejšie prekvapenie. ()

Bozvav

V podstatě velká nuda, slátaní z kde čeho. Co chtěli tvůrci divákovi sdělit, jsem asi pochopila, ale moc se jim to nepovedlo. Za mne 25% maax. ()

misterz

Brazilci sa snažili, ale v podstate z námetu vydolovali iba akúsi zlátaninu, kde sa motalo pod nohy všetko možné rozprávkové. Oslovilo jedine environmentálne posolstvo na záver. Podpriemer. 40/100 ()

M.i.k.e

Nečekal sem nic a jsem příjemně překvapen.Nápad,kdy mýtické/pohádkové bytosti obývají náš svět sice není nijak objevný,ale Neviditelné město je slušně zpracované,sympaticky obsazené,má neokoukané prostředí,nechybí mu v určitých momentech atmosféra a díky krátkým epizodám neobsahuje moc zbytečné vaty.Pořád se tu něco děje a i když se jeden z větších zvratů dá odhadnout poměrně dlouho dopředu,ničemu to nevadí.Na jednobhubku solidní počin a vůbec by mi nevadilo poznat další Brazislká mýtická stvoření...70% ()

brasek

Začiatok príjemne prekvapil, ale príbeh sa rýchlo zmenil na neskutočnú zlátaninu všetkého možného. Neustály flashback ma desil, mýtické respektívne rozprávkové bytosti nudili. Dej nemá tempo. Žiadna sláva, prevláda nuda a o zábave ani chýru či slychu. ()