Reklama

Reklama

Neviditelné město

(TV seriál)
Drama / Krimi / Fantasy
Brazílie, 2021, 4 h 15 min (Minutáž: 31–41 min)

Epizody(7)

Obsahy(1)

Detektiv je při vyšetřování vraždy zatažen do bitvy mezi viditelným světem a podzemní říší obývanou mýtickými bytostmi. (Netflix)

Recenze (2)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Príjemné prekvapenie od Netflixu založené na brazílskych poverách v príjemnom prostredí džungle, pláže či brazílskych slumov. Taká rozprávka pre dospelých s príjemnými hereckými výkonmi s enviromentálnym posolstvom, ktoré je však podané veľmi dobre a nikoho neurazí, príbeh však neosloví masy ako povedzme Avatar. Vo mne však tento seriál zanechal veľmi dobrý dojem a otvorený koniec môže priniesť ďalšiu sériu a ja si hovorím že prečo nie. Zatiaľ tohtoročné najpríjemnejšie prekvapenie. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Nečekal sem nic a jsem příjemně překvapen.Nápad,kdy mýtické/pohádkové bytosti obývají náš svět sice není nijak objevný,ale Neviditelné město je slušně zpracované,sympaticky obsazené,má neokoukané prostředí,nechybí mu v určitých momentech atmosféra a díky krátkým epizodám neobsahuje moc zbytečné vaty.Pořád se tu něco děje a i když se jeden z větších zvratů dá odhadnout poměrně dlouho dopředu,ničemu to nevadí.Na jednobhubku solidní počin a vůbec by mi nevadilo poznat další Brazislká mýtická stvoření...70% ()

Reklama

Galerie (70)

Reklama

Reklama