Danielle Steel: Buď otcem mého dítěte

(TV film)
  • Česko Buď otcem mého dítěte (více)

Úspešná mladá žena prežíva životnú krízu. Opustil ju manžel, čaká dieťa a nevie ako ďalej. Našťastie spoznáva novú lásku. Bill Thigpoen je úspešný televízny producent. Jeho posadnutosť prácou vyústi v rozpad jeho rodiny. Chvíľu sa teší zo slobody, ale čoskoro zatúži po čomsi inom... Adrian Towersová je tehotná so svojim mužom, ale ten dieťa nechce. Adrian chce dieťa - a tak napokon zostane sama, až kým nestretne Billa. Čoskoro medzi nimi vzbĺkne intenzívny vzťah... (TV Markíza)

chrispe

Ten film by byl mnohem lepší, kdyby ubrali těch rádoby romantických řečí a dali těhotné hlavní hrdince trochu větší IQ cifru. Fakt jsem nepochopila, o co se celou dobu snažila a hlavně do jakého vzorce by se její manžel musel vměstnat, aby byla spokojená s tím, co se stane a jak to bude. John Ritter alias Bill tu hrál tak hroznýho slušňáka, až to bylo chvílemi divný a když se chtěl dostat do "zlejší" polohy, tak to bylo trochu směšný. První půlka vypadala slibně, druhá už se hnala průměrnou kýčovitostí směr předvídatelný konec. 2,5* ()

DJ Rocco iNc odpad!

Danielle Steelová. Škoda, že filmy, ktoré točia podľa jej kníh nie sú také slávne. Nemali by ich radšej ani točiť. ()

Campbell

DAlší pseudo romantická slátanina od režiséra Michaela Millera který má s romantickýma filmama bohaté zkušenosti. Jen mi je nejasný co tam dělá Ritter, nejen že mu tahle role nevyšla ale je navíc děsně špatně zahraná. No další podprůměrná televizní shitoidní blbost. ()

kyzi

Je to romantická slaďárna podle klasické červené knihovny, pokud od toho dámy neočekávají bestmovie tak je to celkem příjemný film na nedělní odpo v dešti. Chlapům doporučuju nekoukat a nebo nekritizovat. ()

Juto

Tento film je skutočne taký, aký má byť; romantický, neškodný film určený pre televíziu. 4/10 ()