Danielle Steel: Buď otcem mého dítěte (TV film)

• Česko

Buď otcem mého dítěte

Heartbeat

Danielle Steelová: Tlkot srdca

Buď otcom môjho dieťaťa

Drama / Romantický

USA, 1993, 100 min

• chrispe

Ten film by byl mnohem lepší, kdyby ubrali těch rádoby romantických řečí a dali těhotné hlavní hrdince trochu větší IQ cifru. Fakt jsem nepochopila, o co se celou dobu snažila a hlavně do jakého vzorce by se její manžel musel vměstnat, aby byla spokojená s tím, co se stane a jak to bude. John Ritter alias Bill tu hrál tak hroznýho slušňáka, až to bylo chvílemi divný a když se chtěl dostat do "zlejší" polohy, tak to bylo trochu směšný. První půlka vypadala slibně, druhá už se hnala průměrnou kýčovitostí směr předvídatelný konec. 2,5*(7.10.2019)

• DJ Rocco iNc

Danielle Steelová. Škoda, že filmy, ktoré točia podľa jej kníh nie sú také slávne. Nemali by ich radšej ani točiť.(21.7.2011)

• Campbell

DAlší pseudo romantická slátanina od režiséra Michaela Millera který má s romantickýma filmama bohaté zkušenosti. Jen mi je nejasný co tam dělá Ritter, nejen že mu tahle role nevyšla ale je navíc děsně špatně zahraná. No další podprůměrná televizní shitoidní blbost.(23.10.2010)

Je to romantická slaďárna podle klasické červené knihovny, pokud od toho dámy neočekávají bestmovie tak je to celkem příjemný film na nedělní odpo v dešti. Chlapům doporučuju nekoukat a nebo nekritizovat.(30.9.2013)

• Juto

Tento film je skutočne taký, aký má byť; romantický, neškodný film určený pre televíziu.(28.3.2021)