Před tím, než si koupíte dům svých snů, nechte si vyprávět příběh Vašich předchůdců. Možná si pak ještě rozmyslíte, zda se nastěhujete do domu, který na první pohled vypadá jako ten pravý. Poměrně neúspěšný realitní agent Bob Carter se snaží prodat dům mladým novomanželům, kteří se nemohou dočkat, až budou bydlet ve svém. Bob Doyleovým nabídne 3 krásné domy. Každým dům je ale spojen s krvavým příběhem, který se v něm odehrál. (HBO Europe)

kkarx

Tak fakt nevim, mně se líbila poslední povídka asi nejvíc. Luxusně děsivá maska vrahouna se sekáčkem na maso a ten hlas, no fuj, přejížděl mi mráz po zádech :) Opičák byl taky fajn a docela nečekaně se zvrhnul do explicitně nejbrutálnější a nejnepříjemněší povídky. Za to první část se zahýbavou manželkou mi přišla nejslabší, asi protože obecně duchařiny a nadpřirozeno v hororech nemám vůbec rád a k tomu mi přišla jako by vypadla z "Věřte nevěřte", ale taky to nebylo tak špatný. ()

Nikolas__

Podařený povídkový horor, kde mě první povídka celkem potěšila, druhá mě bavila extrémně, třetí  simě ale už nezískala, hlavně kvůli ne zcela přesvědčivým hereckým výkonům. Závěr však celkem zajímavý. Kvalitativně zhruba srovnatelné s Det Okanda z téhož roku. ()

Lucccy.N

Tak nevím ,podle hodnocení to vypadalo na výborný horor ale nijak zvlášť mě nenadchl řekla bych spíš že to byl jen další průměrný film, nic zvláštního mě ve filmu nezaujalo leda tak vraždící opice jinak asi nic....... asi mi tento film nesedl tak jako jiným. ()

dalver

Neurážlivá a v rámci podobných poviedkových hororov ani ničím nevytŕčajúca skromná zbierka príbehov, ktorá nevydesí a pobaví len skromne. Najlepší mi prišiel príbeh, ktorý celý film lemoval a najhorší iste posledný. ()