Kid a samozvaní Místní hrdinové čelí vlně útočníků z vesmíru a všichni zvládají svoje nové superschopnosti na jedničku. Tedy, skoro všichni. (Netflix)

honajz2

"Dokumentární" found footage epizoda? V animáku?? To je snad prvně, kdy jsem takový nápad viděl zpracovaný DOSLOVA po celou epizodu. Jen teda babo raď, jak tohle hodnotit. Má to pár lepších míst, občas je to zase pro změnu otravné nebo zbytečně vleklé, sedí mi tu jak co a jak kdy a to špatné asi převažuje, ale zase to není až tak špatné, abych to úplně odstřelil... A hlavně mi to pořád přijde moc všední a v zápletkách málo kreativní (byť různorodých potvor McCracken opět vymyslel spousty). Úplně nevím, jak dlouho s tímhle seriálem vydržím, upřímně řečeno mě stále moc nebaví a mezi postavami jsem si doposud nenašel žádnou oblíbenou, ale minimálně jeden nebo dva díly tomu ještě dám. Jen jsem prostě čekal víc, no... Btw třetí hvězdu nakonec dám. Nejen za další odkaz na Wandera (hlavně na epizodu, která měla asi 20 různých názvů), ale i za povedený fór s mimozemskou rasou, která se sama vyhubí kvůli válce pohlaví. To totiž mělo i překvapivý přesah :D Slabé 3* ()