Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Šéf jednoho z týmů série NASCAR si nerozumí s novými parťáky. Mileniálové závislí na technologiích mají tým modernizovat. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

mistr97 

všechny recenze uživatele

The Crew je docela povedený béčkový sitcom. Po prvních pár minutách jsem si nebyl jistý, zda se na seriál zvládnu dívat, protože v některých chvílích se až moc tlačí na pilu a vtipy balancují na hranici trapnosti. Ale naštěstí se ukázalo, že nejčastější zastoupení má takový vřelý humor. Několik hlášek mě pak dokonce opravdu nahlas rozesmálo, což se nestává ani u mnohem lepších komediálních filmů nebo seriálů. 70 % ()

majo0007 

všechny recenze uživatele

Rovnaký prešľap ako Kevinov minulý seriál Kevin Can Wait a aj tu som skeptický, či sa dožije druhej season. 1.☛humoru to teda moc nepobralo (hoci imaginárne publikum v pozadí smejúce sa po každej vete sa nás snaží presvedčiť o opaku). 2.☛NASCAR je pre Európana asi taký zaujímavý, ako pre Američana európsky futbal (v seriály má cameo zopár ozajstných postáv z NASCARu, čo v imaginárnom publiku vyvoláva návaly smiechu - veď kto by ich nepoznal?!). 3.☛Netflix v poslednej dobe odfajčuje oveľa úspešnejšie seriály. A ten, kto písal obsah, zrejme seriál ani nevidel - čo je to za kokotinu?! Kevin si práveže nerozumie z novou šéfkou a pri mileniáloch závislých na technológiách niekto asi zrejme zrovna prepal na iný kanál. Strata času. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

začátek byl sice lehce rozpačitý,ale po pár dílech se The Crew slušně rozjede,postavy jsou fajn,funkčních fórů je víc než těch zbytečných a klidně bych si dal víc než jen těch 10 dílů.Vzhledem k tomu jak málo v poslední době vzniká klasických (a solidních) sitcomů,tohle účel splnilo i přes to,že nejde o úplnou topku...70% ()

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Zajímavý seriál zabitý typickými milostnětrojúhelníkovými věcmi. Zajímavé work-com nápady zabité nedostatečně častými pairingy postav.  Většině linek dominuje jako vždy "tahák" Kevin James (po vzoru Big Show z The Big Show Show nebo Gabe Iglesias v Mr. Iglesias nebo Wanda Sykes v The Upshaws), přestože většina postav (a jejich motivace) je zajímavější. Nejzajímavější byl pairing Chuck-Amir v díle, kdy bojovali o novou pracovní pozici. Příjemná změna oproti skoro až urážlivému přístupu zbytku pit crew vůči Amirovi, který mi přišel ale příliš nevyvážený s tím dobrým, jak tomu bylo např. v případě Jerryho v Parks and Recreation. ()

rublik05 

všechny recenze uživatele

Sitcom z prostředí legendárních automobilových závodů? To samo o sobě zní docela zajímavě, pro chlapy takřka ideální záležitost. Marně jsem však hledal ty slibované humorné situace a gagy, kterých se během 10 epizod objevilo asi tolik, že bych je napočítal na prstech jedné ruky. Hrozně mi vadil ten umělý smích, který se snažil diváka stůj co stůj přesvědčit, že každá druhá věta je strašně moc vtipná. Z mého pohledu naprosto kontraproduktivní věc, s kterou je lepší pracovat raději střídmě. Jinak je seriál natočený docela kvalitně, herci rovněž ujdou, i když zase žádá velká sláva se nekoná. Scénář mi přišel takový nijaký, patrně asi nejsem cílová skupina. Na druhou stranu přežít se to jakž takž dalo, na odreagování je to svým způsobem přijatelná věc, mě osobně však seriál moc nezaujal. 3/10. ()

Galerie (95)

Reklama

Reklama