poster

Blue Demon vs. el poder satánico

 • Mexiko

  Poder satánico

 • anglický

  Blue Demon vs. the Satanic Power

  (neoficiální název)

Akční / Mysteriózní / Horor

Mexiko, 1966

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • hladass
  **

  Jak již napovídá název, hrdinou tohoto filmu není Santo, i když se v něm párkrát mihne, ale jiný mexický bijec, Blue Demon... Příběh je klasicky jednoduchý... Muž, který má ďábelskou moc je chycen při vraždě a odsouzen k smrti, ale pomocí svých sil se uvede do kataleptického stavu, ve kterém přežije zakopán pod zemí 50 let, dokud ho nechtěnou náhodou nevysvobodí vykradači hrobů... I po padesáti letech vrah netouží po ničem jiném, než se pomstít těm, jež ho uvrhli do vězení a svádět a vraždit krásné ženy... Jeho plány mu vychází, až se mu do cesty nepostaví Blue Demon... Více psát není třeba, děj opravdu není příliš komplikovaný a i přes velmi krátkou stopáž jsem se dost nudil... Wrestlingové fighty jsou docela fajn, ale dvě pěvecké vložky mě tentokrát neskutečně iritovaly, děj se vleče, moc se neděje, prostě a jednoduše, tohle je opravdu slabý kus...(18.9.2014)

 • Campbell
  *

  Blue demon je nemesis Santa a taky jde vidět že to je prostě rip off Santa. Je to ještě levnější než filmy se Santem a ještě daleko horší. Film nemá zápletku a i když se snaží tvářit vážně je spíše k smíchu. A samotné bitky jsou naprosto nulové a hloupé. Masky jsou levné a celý film je prostě nepovedená katastrofa.(20.2.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace