Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Deväť ludí sa prihlasilo na 10-dňový pobyt v tajomnom Tranquillium House rezorte, ktorý vedie tajomná Masha (Nicole Kidman). Pobyt sľubuje úplnú transformáciu života. Každým dňom sa však na povrch dostávajú tajomstvá nielen o hosťoch, ale aj o tajomnej Mashi. (tahir)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (33)

hanagi 

všechny recenze uživatele

Asi je to tím, že mám veliké výhrady k celkovému vyznění příběhu...Já moc nevěřím na všechny ty "zaručené" návody, jak změnit svůj život k lepšímu, a "kontrolované" užívání drog mi připadá více než riskantní. K mé smůle se zde s nadsázkou pracuje velice ledabyle a štve mě, že většina postav je tak zkarikovaná, že tam tu původní lidskou bytost jen těžce hledám. A to se někteří herci, sakra, snažili. No a na konec ještě přihodím Nicole Kidman, jejíž mrtvý výraz a vzhled špatně nalíčeného transvestity mě po celou dobu strašně rušili. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V podstatě ještě před začákem seriálu se okolo něj, a hlavně okolo Kidman rozjelo docela velká halo, že jaká to bude jízda, nejlepší role kariéry.... No nic z toho se nedostavilo. Člověk si první díly říká, že se to přece musí nějak rozjet, že to nebude jen o tom, že ti lidi maj nějaký problém, který většinou není moc zajímavý, a že výsledkem bude nějakého jeho vyřešení... No a ono to o tom fakt je, a kolikrát se ten problém ani pořádně nevyřešil. Kidman a její role nejsou ničím novým, její výkon sice nijak neurazí, ale zároveň to není nic, za co by měla sbírat hromady ocenění. ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Táto miniséria trošku dopláca na to, že sa snaží divákov navnadiť na mysteriózni thriller. Nič z toho sa tu nenachádza. Nine Perfect Strangers je o bolesti, psychohygiene a psychoterapií a o vnútorných démonoch, ktoré si každá z postáv ťahá od prvého dielu po posledný, len preto, aby sa s nimi snažila úspešne popasovať. Ak je niečo takéto pre vás zaujímavé, choďte do toho. Charaktery pôsobia uveriteľne a má to znova plejádu hercov, ktorý chcú ukázať, že hrajú prvú ligu. Najviac potešila McCarthyová a Cannavale. Ale ani ostatní nezaostávajú. Atraktívne prostredie, postupná dramatizácia a aj tajomstvo fungujú v prospech naratívu. Čo trošku nefunguje je finále, ktoré aj napriek tomu, že ho vnímam pozitívne, nedokázalo priniesť potrebnú katarziu. Tu sa do určitej miery ukazujú limity Jonathana Levina ako režiséra. Niektoré dejové línie vyšumia do prázdna - ustúpia tým dôležitejším, čo tiež považujem za chybu. Buď ich tam nedávať, alebo ich treba nejako uzatvoriť. Ale mimo toho, sa mi na to pozeralo dobre. A hoci som nedostal mysteriózni thriller, určite nie som sklamaný. Páči sa mi, ako si David E. Kelley vyberá ľudské látky. Niektoré sú čitateľné. Iné nie až tak celkom. Ale stále je to cítiť človečinou a snahou aj niečo vypovedať. A to sa mi ráta. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

celkem chápu,že Nine Perfect Strangers hodně lidem nesedly.Tempo je spíš pomalejší,docela dlouho není moc jasné o co jde a kam se to celé bude ubírat a navíc je tu ještě onen lehce mysteriózní prvek.Já se nicméně bavil celou dobu,bavilo mě odkrývání všech těch kostlivců místního osazenstva i finální poznání,že je to celé primárně o bolesti a ztrátě,se kterou se každý (ne)vyrovnává po svém.Z obsazení je nejpříjemnějším překvapením Melissa McCarthy,pro kterou je to nejlepší role za celou její dosavadní kariéru a pak Samara Weaving,která je tu obsazená proti typu co běžně hraje a svojí instagramovou celebritu si dost užívá...70% ()

vnimatkrasu 

všechny recenze uživatele

Overcasted! Mizerná předloha od Liane Moriarty se tu díky vysokým produkčním hodnotám tváří jako seriál dekády. O to víc se ale po slibným úvodu skví matná pointa a nedotažený charaktery, který nejsou dostatečně sympatický na to, abyste si s nima ten trip dali s chutí. Michael Shannon je tu ale výtečnej. Jako vždycky všude. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama