goauld

První díl.... přemýšlím, jestli jsem sjetý, nebo ožralý... že totálně nechápu "wo co gou"... Podíval jsem se do lednice - všechny piva na svém místě. Zavolal jsem kámošovi - nic si odemě nekupoval už asi měsíc??? Takže: suma sumárum - střízlivý a čistý... a pořád nechápu vo co v téhle slátanině vůbec jde :-) No nic.... řekl jsem si... asi "divnej den", že nechápu - zejtra se podívám na druhý díl. Druhý díl.... zase střízlivý a čistý.... a stále nechápu vo co tam jde... Hmmmmm... tak tady asi nebude závada na "mém přijímači". V tomto díle jsem se ztrácel ještě více než v tom prvním.... A taxem si nakonec řekl: že záměr tvrců bylo naopak se totálně sjet a vožrat??? Možná pak by to "všechno" dávalo nějaký ten smysl :-D   ...tak raději ne.... buhví jestli bych se pak po tom závěrečném dílu vůbec z toho delíria dostal... PROČ toto veledílo nevidět?? Naprostá "studenčina FAMU", zcela nesmyslné skoky v čase bez skladu/ladu, velmi nepřehledný děj bez náznaku nějakého řádu.... Zkrátka sračka horší než Starobrno (a to už je co říct) ()