poster

Mladý Herkules

 • USA

  Young Hercules

 • Slovensko

  Mladý Herkules

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1998, 86 min

 • Molir
  ***

  Prijemna pohodovka, uznavam, ze nekomu to muze pripadat jako totalni blbina (pokud se vam nezamlouva Xena a Hercules: Legendary Journeys, tak tohle radsi ani nezkousejte), ale ja se u toho celkem dobre pobavil... proste "teenage pop-fantasy" ;-) verze vypravy za zlatym rounem... z ciste technickeho hlediska misty pomerne zajimava kamera a dost dobre sednouci hudba...(16.8.2004)

 • bassator
  *

  30. 12. 2009 - 1/3 filmu - 10%(31.12.2009)

 • Angie91
  *

  Jestli tohle měla být náká parodie na Herkula tak se jim to docela povedlo. V teen podání bych to nenazvala ani filmem, byla to veliká kravina a doufám, že se příště takovým už vyhnu... Mělo to IQ houpacího koně a ani jako zábava mi to nepřišlo moc vtipný, takže pokud máte jen trochu rozumu ani si nezkoušejte tento film pouštět.(30.12.2009)

 • Jamajdzan
  odpad!

  Od zpracování Herkulese jsem po předchozích zkušenostech nečekal kvalitu příběhovou ani hereckou, ale po shlédnutí filmu jsem zjistil, že i tak jsem očekával příliš. Přesně nevím jestli to má být T.J.Scottova pomsta všem fanouškům kvalitního filmu nebo zda to opravdu myslel vážně, ale toto je odpad v tom pravém slova smyslu. Možná bych mohl dát hvězdu za to, že mě film místy dokázal rozesmát, ale vzhledem tomu, že to předpokládám neměl bý účel, tak nemohu hodnotit jinak...(31.12.2009)

 • NinadeL
  *****

  Samostatný film, který představil základní situaci pro navazující seriál Mladý Herkules. Nápad na teen dobrodružství bájného reka samozřejmě náleží do hlavního seriálu Herkules s Kevinem Sorbo, ve kterém se často vzpomínalo na jeho mládí. Navíc v této době svého Herkula měli i u Disneye a i oni to postavili jako from zero to hero.(13.7.2020)