Kačer Daffy: Fantastický ostrov

Daffy Duck's Movie: Fantastic Island

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1983, 78 min

• Yarwen

Jediné, o co se tento snímek snaží úspěšně, je být akční. Ale jakákoliv snaha o vtipnost končí v hlouposti a i když se jedná o film pro děti, alespoň elementární logika by tam měla být, avšak není tomu tak. Celé to působí jako různorodý slepenec trapných skečů, které mně rozhodně úsměv na rty nepřinesly.(19.11.2017)

Slepenec starších grotesek proložený novými animacemi tak, aby filmík tvořil kompaktní celek. Některé příběhy byly vybrány z těch nejlepších, jiné jsou o malinko horší, ale já to jako malá milovala a i teď se na Looney Tunese občas moooc ráda podívám.(2.7.2006)

Jako malá jsem se toho mohla unadívat. Srdcovka jak blázen!(5.7.2008)

"Co dál, doktore?" Benefice animovaných hvězd. Některé grotesky jsou sice slabší než jiné, ale co. Kdo by neměl rád kačera Daffyho, sbírku negativních vlastností, nebo koktavého Porkyho, ráčkujícího Elmera, užvaněného Foghorna Leghorna, nikdy se nevzdávajícího kojota Willyho, Ptáka uličníka, zběsile rotujícího Taze nebo vypečeného kocoura Sylvestera, kterému prostě přejete, aby toho zatraceného kanára konečně dostal... V silných chvilkách 100 %(18.5.2003)

Chvíli jsem se rozhodoval mezi čtyřmi a pěti. Z nostalgie jsem dal za pět. Jsou to chytře pospojované starší grotesky do jednoho celku. Mé váhání bylo zapřičiněno nižší kvalitou některých grotesek, které když jsou samostatně tak jsem přejížděl nebo nevnímal. Tady jsem ale u nich seděl, protože jsem chtěl pokračovat dál ke studni přání. No tak jsem si povzdechl, ale to nevadí. Pořád je to stopro zábava a kačer Daffy je prostě hajzlík jak má být.(16.1.2012)