Řidič nabere dvě tajemné ženy, které má celou noc vozit z večírku na večírek. Pak se ale ukáže, co jsou obě zač – půjdou mu totiž po krku. (Netflix)

Enšpígl

Noční zuby mají docela dobrou audio-vizuální složku, hlavně to audio se mě líbilo jakože hodně. Fightový scény byly natočený tak, že jsem si je spíš domýšlel než že by mě tvůrci oblažili fight scénama a taky mě bavilo, jak ta druhá parta se nemohla to těch dvou rajdiček trefit, to po nich střilel asi Tecl. Tam ujížděj po silnici v autě a střela míří někam k nebi eketrickým dratům, taková čarostřelba jednoho úplně uzemní. Mohlo to být víc rajc ze strany těch dvou dámiček a ješště zklamání, že Meganina úloha ve filmu skončí dřív než řekneš borůvkovej koláč, strašný poměry. ()

Malarkey

Mám pocit, že knižní a filmové série Stmívání už je spíš diagnóza, než popkultura, která by neměla zapadnout. Noční zuby se tváří hrozně hustě a cool a přitom mě to sralo od první minuty, co jsem si film pustil. Představuji si, že američtí scénáristi dali americkým upírům (a jim přilehlým postavám) všechny ty vlastnosti těch nesnášenlivých týpků z tamního šoubyznysu a těmi filmy si z nich utahují. Možná je to ale už jen dobou, na kterou přestávám být zvyklý. ()

MrHlad

Vizuálně hodně povedená jízda po nočním Los Angeles plném upírů, krve, zabíjení a možná i lásky. Ale taky film, který se mnohem víc soustředí na budování světa než na vyprávění příběhu. Jako pilot seriálu by to bylo zajímavé, pokud ale Netflix nehodlá tenhle upíří svět využít i v sequelech, je to vlastně trochu zbytečný film. I když pěkný. ()

EvilPhoEniX

Nová Netflix upířina lákala na variaci Vampire Collateral s Cruisem, ale ve výsledku je nudným televizním Thrillerem, který nemá čím zaujmout.Řidič nabere 2 atraktvní ženy, které má celou noc vozit z večírku na večírek, bzry však zjistí jaké mají úmysly a že nejsou úplně normalní.Má to celkem hezký vizuál a potěší 2 velmi atraktivní upírky v hlavní roli, které jsou na celém filmu asi to nejlepší a díky nim se na to dá dívat ( V menší roli se objeví i Megan Fox), bohužel to opravdu nestačí. Akce je málo a za moc nestojí, Gore se zde divák nedočká, trošku krve občas stříkne na zeď, ale to asi dnes z míry nikoho nevyvede, humor tu taktéž není, děj za moc nestojí, takže opravdu nenacházím moc důvodů proč film vidět. K vaření, k žehlení, jako kulisa budiž, ale jinak je to zbytečný film, kterým Netflix nejspíš nikoho nepotěší. Škoda, upírům se vůbec nedaří. Příběh 2/5, Akce 2/5, Humor 1/5, Násilí 2/5, Zábavnost 3/5 Hudba 3/5, Vizuál 3/5, Atmosféra 2/5, Napětí 2/5, Emoce 1/5, Herci 2/5. 4/10. ()

Eliott

Musím uznat, že je to moc hezky natočené, jinak je to však těžká nuda bez špetky originality. Když pominu jejich vnější přitažlivost, tak jsou upíři celkem nudní a vesměs nezajímaví. Akční scény jsou jedna z věcí, které mám na upírském tématu rád. Tady se sice také bojuje, bohužel ale většina bitev proběhne mimo záběr a z toho co vidět je, zkrátka není oč stát. Dokonce i veškeré filmové snahy seznámit nás s prostředím (tj. upírskými klany a lovci upírů) vyzněly na prázdno. Po tak rozsáhlém nezdaru mohu hodnotit kladně pouze vřelé pocity k hlavním postavám (především tedy dvojici upírek) a pak také vcelku líbivý a poutavý způsob natáčení. Nic dalšího už příliš nezaujme, ani nepotěší. 40% ()

*CARNIFEX*

Nezaujímavá, nudná, primitívna upírčina, ktorej sa podarilo zachovať akurát jediný prvok v rámci žánru, a to je romantický nádych. Bože, ako Ja z duše nenávidím tieto moderné, nasladené teen varianty. Ani krv, ani gore, ani atmosféru očakávať neradno, lebo toto je v prvom rade absolútna zbytočnosť. ()

mzss1

[58%] NOČNÍ ZUBY, další jednohubka od netflixu. No, pecka se nekoná, ale nemůžu tu ani mluvit o nějakém braku. Tohle bylo tak pitomé, až to bylo chvílemi hezké. Hlavní představitel filmu mi přišel trochu zmatečnej, ale neměl jsem s ním problém. Ty 2 ústřední upírky mě zaujali max krásou …. Celkově krvavé scény zde byly dost na oko umělé, prostě jsem neměl pocit, že vidím krev, ale co … Prostě jako horor to moc nepůsobí. Ale zase technická stránka netflixu je obstojná. S upíry se točí méně filmů než se zombíky, tak proč to posílat hned do pekel. Takže radši budu sledovat tyhle netflix jednohubky než současné sračky s Willisem nebo Cagem. Finále tohoto snímku bylo už moc přehnané, ale zase zábavné včetně poslední scény. Hlavní je, že to zabaví a nenudí to. Nic víc, nic míň. ()

kingik

Noční okružní jízda po Los Angeles, z něhož je město upírů, kteří sice mají s lidmi dohodnutý smír, ovšem obývají  svá důležitá strategická území, co jsou smrtelníkům zapovězena. Hispánec na záskok za volantem svěřeného auta vozí na zadním sedadle od večírku k večírku dvě sličné upírky, jedna je mrcha, druhá až taková mrcha není, co svůj pravý účel svého nočního cestování tají a co své řezáky dávají ve správnou chvíli a na správném místě řádně na odiv nepohodlným dárcům krve. Vypadalo to, že tvůrci budou chtít zvětralá upírská dobrodružství dostat na level akční zábavy, načež zbytečnými upovídanými průtahy diváka jen navnadí a vše se rázem překlopí do pořádného zběsilého masakru. A ono nic z toho se nestane. Ve filmu se místo toho vydatně žvaní a akce je v něm zhruba desetiminutovka. Ehm, akce, divák nevěří vlastním očím, když dvě akční sekvence (nepočítám trochu toho finálního rozruchu) z bezmála dvouhodinového filmu jsou tak kompozičně nevalně vyvedeny. V jedné z nich probíhá akční nakládačka za zády v popředí stojícího Jorge Lendeborga Jr., druhá akční mela je snímána ze vzdálenosti několika desítek metrů od ohniska bitky, kdy ji kamera snímá (z patřičné vzdálenosti) přes okno baru, kam vtrhla přepadovka upírů. Pochopil bych efektivitu těchto (pro režiséra) vynalézavých záběrů jedině v případě, že by film disponoval přehršlí akce. Jenže se jedná o jediné dva akční příspěvky, načež zbývá upírskými zuby prokousat se slovními pasážemi, které jsou moc vážně a veskrze nudně natočeny na to, aby se u nich divák dostatečně zabavil. A přitom výsledná akce vypadala technicky natočena schopně - švih, dynamika i dravost hlásily svoji přítomnost. Scénář dodal debutant Brent Dillon, který patrně měl vizi udělat snímek, co bude nějakým originálním způsobem řešit koexistenci upírů s lidmi, načež doufal, že tuhle jeho vizi zajímavě podpoří a přetaví režisér. Adam Randall tápal, kam přesně film má nasměrovat. Bylo znát, že pomalejší filmy má zažité, akci nehoví, ovšem pozoruhodný thriller  natočit umí.  Film s upírskou tematikou staví na rutinních postupech a režijně selhává. Cílové publikum určitě nechtělo zívat nudou, což z větší části film způsobil. Nejlepší na filmu je jeho ženské obsazení. Divák tak nějak oželel Megan Fox a prsatou Sydney Sweeney, kterým je ve filmu věnováno jen pár minut. Obě byly jen lákadlem traileru a ozdobou titulek. Lucy Fry a Debby Ryan se vyprofilovaly ve skvostné akvizice. Muži mají v ději rovněž své zastoupení, oproti nim ale tvoří nezajímavé křoví, které nemá potřebné charisma. Vůdce upírů Victor neboli Alfie Allen filmem propluje bez velkých ovací a jeho záměry by potřebovaly pevnější scenáristické i režijní vedení. O hodně lépe na mě působil Alexander Ludwig ve své krátké pasáži coby majitel baru. Hlavní hrdina s tragickým účesem nepůsobil otravně a nesympaticky. Kvalitní vizuální stránka filmu pozvedla divácký komfort, když dějová stránka neměla sílu. Celkově mně film připadal nezáživný, zdlouhavý a málo průbojný. Netflix po tomto fiasku asi dlouho upíří tematiku nechá spát v rakvi. 6/10 () (méně) (více)

Arsenal83

100 krát prevarený námet za účasti hviezd, aspoň teda nie tak hereckých, lebo Megan Fox ani Sydney Sweeney žiadne top herečky nie sú, ale známe tváre to veru sú. A plus Smraďoch z Game of Thrones. Lenže ani o nich to v podstate nebolo. V podstate šlo o krvavých upírov so sexuálnym podtónom, ako by dnes už nebolo všetko tak nejak príliš založené na pude. Upíri začínajú už nudiť, tak tam dávajú samice pre nadržaných pubertiakov. ()

Marze

Pokud jste fanoušci upírského žánru a máte rádi všechno, co k němu patří včetně mnoha klišé, bude se vám film líbit. Žánr to je horor-akční-komedie. Film je lehce stravitelný a opírá se o sex, krev a podivný svět. ()

Chrustyn

Hororovější Colaterall, který dokáže zachytit poutavou atmosféru nočního L.A. ale ve všem ostatním selhává. Herecky i příběhově slabé a i přes téma, ze kterého by mohla být slušná akční/hororová jízda, se tvůrcům nedaří vytvořit nic, čím by mohli zaujmout. ()

SOLOM.

Netflix chtěl nejspíš zavzpomínat na „upírské žně“, které před časem vypukly díky všem těm Twilight filmům a Upířím deníkům jenže jaksi pozapomněli na to, že důležité je kvalitní herecké obsazení, dobrý scénář (i když u toho se dalo dost polemizovat i u již zmíněných fenoménech), slušný rozpočet a především mít velkou diváckou základnu nadržených teenagerů. Noční zuby ale bohužel neměli ani jedno z toho a tak vznikla pouze další tuctová upíří podívaná balancující na hraně průměru a podprůměru.    Především bylo potřeba dodržet všechny ty nesmyslné rasové kvóty (to znamená narvat tam hlavního tmavšího hrdinu, tucet Hispánců a z bílých udělat záporáky, nesmí chybět ani multikulty láska). Jo to jim jde! K filmu jsem přistupoval se značnou rezervou, ale nakonec neodcházím úplně zklamán. Pár dobrých scén se tu objeví, obě upírky jsou docela pohledná děvčata a i přes řadu nelogických či směšných prvků, jsem se několikrát přistihl, že jsem se u některých pasáží i vcelku slušně bavil. Trošku v prvotní chvíli zamrzelo, že Megan Fox a ta druhá rajda u bazénu dostaly jen tak málo prostoru (vedlejší role), ale zas je pravda, že poslední dobou už tu plastikovou a potetovanou barbie moc nemusím, ne jak tomu bylo v jejích začátcích.    Dále zamrzelo i další nešvár posledních let. Sice tu dojde i na několik akčnějších scén, ale kromě závěru se toho dost odehraje klasicky mimo záběr kamer, což mě už taky dost vytáčí. Proč teda potom točíme akční thriller/horor, když pak divákovi nic pořádně nenabídneme? Zase jen pro splnění kvót a ratingu, aby se na to mohli dívat i mladší diváci. Jen doufám, že tohle už další pokračování mít nebude! ()

ARI50

Celkem dost slabý, při takových filmech se má víc vypustit páry. Herecky slušné, a příběh by nebyl špatný ale verze seriálu by byla lepší. Na film to bylo příliš slabé, málo akce a hudba otřesna. ()

JASON_X

Copak ony dvě holčičí upírky s vizáží i chováním pubertálních kurvoidních groupies, ale smečka pokérovaných a na první pohled totálně vymaštěných Hispánců, coby jakási elitní kasta, jejímž svatým posláním je boj s upíry? Tak tenhle alternativní svět mě fakt nebavil. Filmařina to je sice skvělá a vizuální stránka pohledná, protože Netflix, ale námět i scénář dost na houby, protože... taky Netflix. A už se zase opakuju. ()

Morholt

Splašený upírský hejsek poruší smlouvu o nútočení mezi lidmi a krvesaji a tak začne válka. Neskutečně naivní, úplně blbé a tak zoufale neinvenční, až jsem měl obča pocit, že se mi to zdá. Ale na druhou stranu scénáristicko-režisérské břídilství mělo do určité míry jisté kouzlo. Palec nahoru mohu dát s klidným jenmo za herce. Hlavní hrdina je sympaťák, upírské holky mě bavily a ve vedlejších rolí pobaví jak vycházející, tak zapadající hvězdičky. Každopádně ani to nic nemění na tom, že se jedná o čistokrevné mlácení prázdné slámy. 30% ()

BoPo

Upírsky Collateral? Ale kdeže. Veľmi jednoduchá a veľmi nepremyslená moderná verzia upírskeho sveta, v ktorom existuje prapodivné prímerie s ľuďmi. Vždy keď sa nad práve skončenou scénou trošku zamyslíte, tak Vám vyskočí niekoľko logických alertov. Napríklad prečo traja rebelujúci boli fyzicky zdatnejší, že bez problémov zvládli zabíjať vyššie postavených? Ďalší problém, ktorý ale vznikol zo slaboduchého scenára, boli herci. Dokázali zohnať len C akosť a najviac peňazí tak v tomto smere zožrala zrejme mini účasť Megan Fox. Najviac potešilo angažovanie poprsia Sydney Sweeney (škoda že ju neobsadili ako jednu z ústredných upírok, hneď by išla jedna hviezda hore). A ten záver? Škoda reči. ()

Trevor

Hnoj z produkcie Netflixu - biely muži ako otroci mladých sebavedomých alfasamíc, pochopiteľne treba zabiť katolíckeho pápeža, z dronu vidieť nápis All black, biely policajt bezdôvodne ide po černochovi a pochopiteľne dabing nenadabuje hispánsku hatlaninu, aby českí (aj slovenskí) psi pochopili že buď sa vopcháš do americkej riti po kotníky alebo nežiješ...kreténizmus prvého stupňa s nezáživným dejom natiahnutý na neskutočnú dĺžku... ()

M.i.k.e

podpůměrná upířina s fajn vizuálem a dobrou hudbou.Bohužel dějově to není nic světoborného a i přes střídmou délku sem se víc nudil než bavil.Na druhou stranu jsou ale i mnohem horší a neměl sem z Nočních zubů na konci pocit,že mi byla provedena lobotomie.Zdravím Twilight ságu...50% ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD