silentname

"Trafficked" má silnú tému, celkom dobré postavy a niekoľko zaujímavých momentov, no osobne by som z tohto žánru vám asi aj tak viac odporúčal vidieť "Taken". Tá atmosféra je oveľa silnejšia a najmä zanietenie a schopnosti Liama Neesona sú oveľa zaujímavejšie, než udalosti v tomto filme. Poviem vám najprv moje problémy s filmom. Absolútne lacný a mizerný soundtrack, slabá produkcia a herecké výkony, ktoré nie sú veľmi presvedčivé alebo vysoko emocionálne. Hoci sa herci snažia, tak nie sú tak herecky zdatní, aby sa im podarilo mnohé scénky predať. Najmä hádky medzi rodičmi pôsobia často veľmi slabo. Hoci je vidieť, že sa do toho všetci snažia dávať maximum čo môžu. No myslím si, že téma filmu je rozhodne dobrá a okrem toho je smutné, že takéto veci sa skutočne dejú a vo väčšine prípadov sa nezvestné osoby nájdu buď mŕtve, alebo sa nenájdu nikdy. Ale je fajn, že film nám necháva nádej. No na druhú stranu to pôsobí miestami až trošku zľahčene a hlavne pasák "Daddy" je miestami skôr ako chlapík, ktorý chce dievčatá upokojiť a byť ako ich "otcom", no neviem či pôsobil tak hrozivo ako iní, ktorých som mal možnosť vidieť. Za jedno pozretie nič nedáte, no myslím si, že máte vonku minimálne jeden film, ktorý rozpráva rovnakú tému a je niekoľkonásobne zaujímavejší. Toto je taká TV verzia toho, čo prinieslo "Taken". Ak vám to nevadí, za pozretie ale nič nedáte. Len asi 100 minút vášho času. Hodnotenie: C+ ()