Spojka v Amsterdamu

• Česko Amsterodamská spojka (více)

Amsterdam, i zde mezi sebou soupeří hongkongské zločinecké gangy. Dva členové gangu, kteří usilují o stejnou dívku, posléze spojí své síly, když zjistí, že je jejich šéf zradil. (Epistemolog)

Modiwish

Amsterdam Connection vám nabídne plejádu výborných herců. Od Herkula Bola Yeunga, přes sympatického Jasona Paia Piaoa, bodrého mafiána Fan Mei Shenga, až po Sing Chena, kterému, mimo jiné, v poslední době přicházím na chuť. Film má veliký potenciál (už jenom kvůli výpravě), ale nebyl využit a místo toho se ve filmu lehce ztrácíte a zprvu ani nevíte, jestli jsou mafiáni v Amsterdamu, nebo už přijeli do Hong Kongu, a pak zase jedou do Paříže...prostě lehčí zmatek. Ten sice není obtížné překonat, ale otravuje to. Rovnou se vzdejde bohulibé myšlenky, že budete rozumnět myšlenkovým pochodům hlavních protagonistů - bratrů J. Paia Piaoa a Wong Yuen Sana - a především stylu, jak zabojovat o dîvku, kterou ztvárnila Mi Lan, která tomu jen tak přihlížela a tvářila se, jako by šlo o něco normálního. Nelze to ani popsat. Prostě kdo neuvidí, neuvěří. Když to vezmu kolem a kolem, nemůžu si moc stěžovat a film splnil svůj účel, a to - zabavit mě. Jestliže máte volný čas, neuděláte špatně, ale akční pecku nečekejte. ()