Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství. (Netflix)

Silwer

No je to strasna blbost..spousta nelogickych veci,hlavni hrdinka je fakt nesympaticka,at uz tak ci tak😁 Nenarocny divak netflixu asi bude jasat,ale pro filmove znalce je zo deravy jak cednik… ()

borec999

V prvej polke sledujeme skôr takú predohru k "Smrtonosnej pasci v lietadle okorenenej o 1 upíra na palube" (originálny nápad) v ktorej sa viac kecá ako strieľa. V druhej polke sa Krvavě rudé nebe zmení v docela slušný masaker, v ktorom každou minútou pribúda počet akčných scén ,nakazených a logicky aj krvi. Horor to nie je ani náhodou (jediným hororovým aspektom je motív upíra), ale ako jednoduchá akčná vybíjaná to funguje spoľahlivo (hlavne vďaka zručne natočenej a dostatočne krvavej akcii). Filmu by sa určite dalo vytknúť viacero nedostatkov (nie zrovna najvýraznejšie postavy, občasné hluché miesta spôsobené prehnanou 2 hodinovou stopážou...) , no aj napriek nim som si ho vlastne celkom užil- aspoň teda v rámci kategórie jednoduchých, mierne béčkových filmov bez väčších ambícií. 60% ()

Corpsegrinder

Film si koledoval o průser dítětem v jedný z hlavních rolí a německou produkcí, ale překvapivě dobrý, a i to dítě je celkem schopný. Když už se zdá že to bude typickej únos letadla kde proti teroristům bojuje jeden upír na palubě, tak film přeřadí tempo, idiotský pasažéři zaplatí za svojí tupost a rázem je vše jinak a lidi tam zbydou asi jen dva. Ve druhý půlce se rozpoutá takovej chaos že jsem sral smíchy a na konci si na své přijdou i fanoušci Vetřelců krátkou scénou likvidace komanda a sledování všeho skrz kamery na jejich helmách. Bavilo, někdy dám znova. ()

666Carnage

Ja se bavil a taky mě bavilo, jak to bylo pěkně ve vzduchu odkud není úniku. Zápletka určitě originální a taky sociální drama upírů nebylo vůbec špatné. Určitě to, ale mohlo být klidně o 30 minut kratší. Jeden z lepších hororů na Netflixu. 70% ()

Hanys_

Nápad z ranku "tak blbé až je to vlastně dobré" je zabitý nesmyslnou stopáží a tím, jak moc vážně se ten film bere. Sakra, když točím film o upírech v letadle, tak z toho musí být buď pořádný horror nebo něco, kde padá hláška za hláškou. Tahle verze tak baví jen napůl. 5/10 ()

Strandmon

Tak nám sem doslova přiletělo jedno příjemné překvapení od Netflixu. Režisérsky skvěle zvládnutý snímek, jehož příběh stojí na pevných základech a je výborně vymyšlený. Střípky příběhu se odkrývají po celou dobu filmu, takže vám během sledovaní do sebe všechno postupně zapadá. Tempo se perfektně stupňuje a napětí během stopáže pořád víc a víc roste, což znamená, že se opravdu ani na chvilku nenudíte. Upíři vypadají super, záporáci jsou skvělí a mordy jsou brutální, adrenalinové a plné krve. Tvůrci dokázali navodit i velmi dobrou atmosféru a dokáže si to i slušně pohrát s emocemi. Konec na letišti je dobře vymyšlený a tak vystupňovaný, že už ani nedýcháte, takže za Blood Red Sky velký palec nahoru. ()

woodsman

dobra atmosfera napinave az do konca ten chalan dobre urobyl ina moznost nebola o tych upiroch mohly este nieco viac povedat ()

janesX

Nemci sa hrajú na upírov - takmer úplná katastrofa bez logiky, ktorú som len s ťažkosťami dopozeral. A toto všeobecne dobabrané a hlavne zfušované čudo, ktoré sa márne tvári, že to myslí vážne, režíroval jeden zo scénaristov výborného Náš vůdce (2008). Avšak Kórejskému Vlaku do Pusanu napriek obrovskej snahe dosiahnuť mu aspoň po členky, nesiaha ani po päty. Ak sa tu niečo podarilo, tak len pár málo krátkych scén na začiatku a tiež jedna - dve na konci. Tento scénar si radšej mohol vziať pod seba jeden z budúcich Residentov Evil napríklad. ()

Prdly_Tatka

Konečně jsem se dočkal, i když jsem už nedoufal. Nejlepší německý film, který jsem kdy viděl. Carl Koch (Elias) jako druhý v hlavní roli a ČSFD ho zde neuvede. Průser! ()

b.dragonfly

Wow. Ani nepamatuju, kdy jsem dala naposledy plný počet hvězd, ale tohle bylo ukrutně dobrý!! Akce od začátku do konce a hlavně moje milovaná upírská tématika. Mladá žena, trpící podivnou nemocí, cestuje se svým synem letadlem, které přepadnou teroristi. Tady by ještě nebylo nic tak zvláštního. Ovšem po tom, co ji ti zm*di zastřelí, se začnou dít věci. Místo smrti znovu ožívá a z lovců se stává kořist. Nechci dělat spoiler, ale faktem je, že jsem se nenudila ani chvilku za celé dvě hodiny. Po dlouhé době "nothing so much" hororů konečně jeden, co za to opravdu stojí a já si ho připisuju do svých oblíbených. 5*/5!! ()

bobstock

Za pomoci česko-německého osazenstva na poli filmařském vznikl vskutku originální projekt s únosem letadla. Jako netflixový producent bych asi měl strach, ale nakonec to nedopadlo tak hrozně. Kdo má rád syrové, krvavé si celkem užije. 60% ()

Eterninox

Velmi slušná žánrovka na téma "krvesajové v letadle", s bohatými odkazy na Murnauova klasického Nosferatu. Našince ale možná víc zaujme, že záporácký "Czech bastard", hraný českým kaskadérem, má zvučně české jméno Jurij a na hlavní hrdinku křičí "Suka!". Přitom podle titulků se zřejmě natáčelo na Barrandově a tak polovička produkčního týmu byli Češi... 65% ()

Thomas_xxxxx

Veľmi ťažko sa mi to hodnotí, keďže to začne v super tempe, ale po odhalení pointy, ktorá ma celkom aj sklamala, keďže pod záhadnou chorobou som si predstavoval čosi väčšie ako upírsku tématiku, to ide dosť do prázdna. Ale pozerá sa to celkom dobre a celkom to aj beží, len niečo mi tam vadilo v celom filme a sám neviem, čo presne, ale ostanem pri 4 hviezdach. ()

Strike

Občas se prostě zadaří a i u poctivého béčka se najde záblesk, který si divák ještě dlouho bude pamatovat. Zde se mezi přepálenou délkou filmu, občas až ochotnickými hereckými výkony takový záblesk urodil. Mám na mysli opravdu nesympatického a absolutně nehereckého dětského herce, který ještě dostal opravdu děsivý a nesedící anglický dabing. To je asi na celém filmu ten největší horor. ()