Reklama

Reklama

Královna barbarů

(neoficiální název)
  • USA Barbarian Queen
Trailer

Obsahy(1)

Bloňďatá sexbomba (Lana Clarkson) se se svou kamarádkou (Katt Shea) a sestrou (Dawn Dunlap) snaží pomstít zloduchovi za to, že jí překazil svatbu, vyvraždil vesnici, zprznil ženy a snoubence odvlekl do otroctví, aby tam zápasil jako gladiátor. (PetrPan2)

Videa (1)

Trailer

Recenze (31)

salahadin odpad!

všechny recenze uživatele

Nemělo by to být naopak? Nebo zažily feministky v 80. letech skutečně velký boom? Tak či onak - ženy tu zachranují muže, bojují s mečem jako stokiloví nabušenci, protivníky jsou schopny nohou odkoupnout jako fotbalový balon, vedou povstání proti zlému předsedovi SNB a ještě k tomu záměrně odhalují dekolt a stehna, aby vypadaly dostatečně hot. Souboje jsou vůbec "úžasné", v bitevní vřavě jsem občas viděl chlápky, jak nevěděli, co mají dělat. Místo aby ty polonahé ženské rozsekali jak ve šrotovačce, tak dělají nesmyslné pohyby a věci. Totální hovadina nestojící na vidění. To jsem ale před projekcí nevěděl. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Prorocký film zobrazujúci boj Femenu proti Milošovi Zemanovi. Tento ďalší produkt z Cormanovej argentínskej sword and sorcery manufaktúry poskytuje obligátne žánrové atribúty ako gladiátorské súboje, hedonistický bešavel, nahé krásavice, nabúchaných svalnáčov, staroveko-stredoveké kulisy, jemne exploatačné násilie vrátane mučenia a znásilnenia a nejaké tie súboje s mečmi (tentokrát bez mágie). Je to rutina, ale celkom som sa bavil. Na béčkové majstrovstvo prvého Deathstalkera to ale ani zďaleka nemá. Treba povedať, že skromná minutáž je jedným z najväčších pozitív týchto na rýchlo zbúchaných výplachov. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Dávno předtím, než vyslal Tolkien bandu přiteplalých hobitů zničit jablonecké bižu, daroval Howard světu hezkou řádku nekompromisních zabijáků jako byli Conan, Bran Mak Morn nebo Kull z Atlantidy. Meč a magii uvedl na filmová plátna poprvé Conan. Po Conanovi přišel Deathstalker, který k tomu přidal ještě kozy. No a Barbarian Queen vypustila magii a nový subžánr "meč a kozy" byl na světě. Toporní herci, choreografie bitek k smíchu, ohraná šablona s pomstou, ale o tom to vlastně ani nebylo. Tohle béčko je o nadšení, lásce k žánru a hlavně a především o kozách. 70% ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem to horší, nicméně, jak už napsal kolega, jednalo se o poctivé řemeslně a velmi zručně natočené dnes už kultovní sandálové béčko, kterému se dostalo i pokračování Barbarian Queen II - The Empress Strikes Back v roce 89'. Jednoduchý děj založený na odplatě-pomstě, krásné sexy herečky (v tit. roli s prsatou Lanou Clarkson - zde si ji po úspěchu ve filmu Deathstalker opět vybral slavný producent a režisér Roger Corman), které uměly rozpálit chlapa nejen po bojové stránce, a samozřejmě spousta akčních scén, viz třeba konečné vzbouření lidu proti tyranovi..Ten zloduch (teď už opravdu nevím, jak se jmenoval) vypadal jako Miloš Zeman v mladých letech. Dále mě tam zaujala a hlavně pobavila postava nějakého obtloustlého buzny v harému a toho malého židovského obrýleného trýznitele:-) Podobné filmy: Barbar Conan, Ničitel Conan, Rudá Sonja, Deathstalker, Warrior Queen ap. ()

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

To byly muka tohle dokoukávat. Nesympatyš kozatky v hlavních rolích tam máchaj nýrkyks týrnyx mečem, pak nějakej jednookej týpek s hlasem jako Johny Bravo pak Zagarino jako gladijátor opět nezklamal ten se vždycky v nějaký tý sračce objeví.. má to 70 minut a pro mě to bylo něco neskutečně hroznýho. Otázka však zůstává.. zvládnu i dvojku? ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama