poster

V nepřátelském území

 • USA

  Strike Zone

Akční

USA, 1999, 111 min

(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Wacoslav1
  ***

  Celkem to uslo film z tradicni produkce a tradicnim obsazenim Lara Drago Lynch Zagarino proste pohoda na tuhle sestavu se rad kouknu kdykoliv(21.1.2012)

 • Rodriguez
  odpad!

  Distribuční překlad na vhs je: "V nepřátelském území" pod hlavičkou: Vapet production.(7.9.2011)

 • raduna01
  **

  český název na VHS: V NEPŘÁTELSKÉM ÚZEMÍ Mladá americká archeoložka Erin pracuje na historických vykopávkách v Bulharsku. Jednoho dne však zjistí, že pod objevenou památkou je ukryt vojenský počítačový komplex, který má být v nejbližší době převezen do Iráku. Erin je jasné, že pokud Irák získá přísně tajné raketové programy, bude okamžitě ohrožena křehká rovnováha sil na Blízkém východě. Okamžitě posílá zprávu svému otci do USA, ale poté je zatčena bulharskou tajnou bezpečnostní službou. V armádě USA zavládne nervozita, protože odhalený computerový systém je určen pro navádění raket středního doletu a jejich vyhledávání. Jenže na historickou lokalitu není možné vojensky zaútočit, protože je pod mezinárodní správou OSN. Navíc Erininu zprávu zatím nikdo z armády neověřil. Na místo vykopávek je proto vysláno zvláštní komando Navy Seals vedené Rickem Burnsem, které je ale tvrdě odraženo. V Perském zálivu mezitím čeká na rozkaz k útoku ponorka třídy Ohio, pohotovost mají také piloti stíhacích bombardérů. Avšak nikdo si nechce vzít na svědomí zničení cenných historických památek kvůli neověřeným informacím, jež mohou být i pouhou záminkou k vyvolání vojenského konfliktu mezi USA a Irákem...(26.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace