Mauseu

(TV seriál)
Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
Jižní Korea, 2021, 20 h (Minutáž: 60 min)

Epizody(20)

ChArLeNe

Musím vyzdvihnúť herecké výkony aj soundtrack sa mi páčil, a štvrtá a piata epizóda boli top, no stroskotalo to kvôli scenáru. Zbytočne prekomplikovaný scenár s množstvom postáv, zvratov a otočiek až to zašlo do prílišnej absurdnosti. Sústredili sa na to, aby to bolo komplikované namiesto toho, aby sa venovali rozvíjaniu postáv. A keď špeciálne epizódy a interview sú potrebné na to, aby sa vysvetlili hlavné epizódy, tak je to testament toho, že to nie je dobrý scenár. Taktiež, v prvej epizóde sa spomenie na koľko je test presný, a že gén psychopata a gén génia je podobný, no v poslednej epizóde o tom nepadne ani slovo. Headhunter bol zaujímavý záporák, škoda, že sa stopáž viac nevenovala vŕtaniu sa v jeho hlave a v ostatných psychopatov. ()

ainny

Jeden z nejlepších seriálů, kterým si Lee Seung-gi splnil svůj sen a mně připadal jako jídlo v restauraci, na které jsem se těšila a pak zjistila, že obsahuje cibuli, kterou nemusím a vyhýbám se jí. Jenže když se překonám a pokrm sním, zjistím, že mi vlastně hrozně moc chutnal. Všechny ingredience do sebe zapadly a jediná z mých chuťových buněk nevyšla naprázdo. Slovenské titulky, ()

mmatuli

Výborný kousek od obsazení herců, přes hudbu, až po poslední epizodu. Divoké vraždění zdánlivě bez souvislostí, několik psychopatů/predátorů a politiků a nevinných obět se na konci poskládá do jednoho obrázku jako puzzle.  ()