Gwemul

(TV seriál)
Drama / Thriller
Jižní Korea, 2021, 17 h 29 min (Minutáž: 61–79 min)

Epizody(16)

Degradovaný policista Lee Dong-sik (Shin Ha-kyun), který byl před dvaceti lety hlavním podezřelým v případu vraždy dvou žen, a elitní mladý detektiv Han Joo-won (Yeo Jin-goo) pátrají po sériovém vrahovi, který své oběti zbavuje konečků prstů, které pak vystaví před domem své oběti. Při snaze určit vrahovu totožnost zpochybňují nevinu všech, kdo jsou do případu zapojeni, včetně sebe samých. (kklepkaa)

Trailer

kklepkaa

Páni. Vlastně očekávání nebylo žádné, ale musím říct, že tohle je po delší době seriál, kterému vlastně ani nevím co bych vytkla. Herecké výkony úplně ohromující, však za to taky Ha-kyun Shin získal zcela oprávněně cenu pro nejlepšího herce a Jin-goo Yeo mu dost slušně sekundoval... a ta chemie mezi nimi. Jejich společné scény byly to nejlepší, co seriál mohl nabídnout. No a příběhově taky bomba. Nezaznamenala jsem ani žádné typické korejské klišé. Tvůrci využili každou sekundu, nebylo tam žádné hluché místo. Pro mě je tohle rozhodně jeden z nejlepších seriálů. ()

mmatuli

Na začátku je jedna zmizelá dívka. Na konci odhalení konspirací na nejvyšších úrovních. Psychologické drama, postupně se nabalující a následně zase rozmotávající, ukazující různé charaktery a poznamenané celé rodiny obětí i viníků. ()

• Některé epizody, díky zobrazení brutálních scén, je v Koreji doporučeno sledovat od 19 let. (kklepkaa)