McLeodovy dcery (TV seriál)

• Austrálie

McLeod's Daughters

McLeodove dcéry

Austrálie, 2001 - 2008, 161 h 21 min (Minutáž: 224x42–45 min)

Alastair Ford

Aaron Jeffery, Rachael Carpani, Simmone Mackinnon, Lisa Chappell, Bridie Carter, Brett Tucker, Michala Banas, Sonia Todd, Doris Younane, Myles Pollard, John Jarratt, Jessica Napier, Dustin Clare, Rodger Corser, Marshall Napier, Catherine Wilkin, Rachael Taylor, Luke Ford, Andy Whitfield, Craig Smith, Grant Bowler, Anna Torv, Kieran Darcy-Smith, Jay Laga'aia, Anita Hegh, Xavier Samuel, Richard Wilson, Liam Hemsworth, Daniel Feuerriegel, Brooke Harmon, Henry Nixon, David Bowers, Paul Hodge, Matt Passmore, Chris Haywood, Tasma Walton, Sandy Winton, Luke Arnold, Murray Bartlett, Ian Bliss, Zoe Naylor, Chloe Gardner, Todd Lasance, Chelsea Bruland, Sullivan Stapleton, Ben Milliken, Paul Gleeson, Alexandra Davies, Jonny Pasvolsky, Michelle Langstone, Josh Helman, Toby Schmitz, Andy McPhee, Melanie Camp, Alycia Debnam-Carey, Radek Jonak, Fletcher Humphrys, Charlie Clausen, Abi Tucker, Gillian Alexy, Basia A'Hern, Ben Mortley, Greta Leslie Allen, Ruth Hessey, Steve Greig, Richard Sutherland, Luke Jacobz, John Schwarz, Belinda Bromilow, Jonathan Patrick Moore, Josef Ber, Frank Cwiertniak, Peter Cousens, Damien Garvey, Christopher Morris, Saxon Cordeaux, Carmel Johnson, Amy Schapel, Daniel Whyte, Glenda Linscott, Syd Brisbane, Robert Coleby, Nikki Coghill, David Hoflin, Wil Traval, Geneviève Picot, Nic Bishop, Peter Hardy, Ben Ainsworth, Andreas Sobik, Gabriella Maselli, Jeff Gannon, Don Bridges, Leah Purcell, Jacinta John, Ben Geurens, Adam Saunders, Jodie Dry, Anthony Hayes, Justin Rosniak, Celia Ireland, Sam Healy, Jerome Pride, Damian Hill, Dana Miltons, Craig Stott, Michael Piccirilli, Dean O'Gorman, Samantha Tolj, Richard Healy, Jeremy Lindsay Taylor, Kathryn Hartman, Inge Hornstra, Sarah Enright, Callan Mulvey, Sarah Vandenbergh, Damien Richardson (herec, a.z.), Sinisa Copic, Riley Smith, Leon Ford, Stephen Curry, Rachael Coopes, Eddie Ritchard, Max Cullen, Craig McLachlan, Gus Murray, Alex Cook, Khristina Totos, Gabby Millgate, Alan David Lee, Steven Vidler, Steve Turner, Peter Kowitz

Posie Graeme-Evans

Dana Hughes

Scénografie:

Tony Cronin

Kostýmy:

Noel Howell

Komentáře uživatelů k TV seriálu (82)

• Cival

V jistém směru důkladnější než Gynekologie 2. Samá láska, samá inseminace (jak těch kráv, tak opravdového dobytka) a celé je to jeden protahovaný a tragicky nepovedený porod. Gilmore Girls pro dojičky.(22.4.2008)

• hippyman

když vám exne komp, rozbije se věž, někam zapadne ovladač TV a nechcete jíst potichu... 40%(23.4.2008)

• Aky

Snad by to bylo lepší, kdyby to nebylo tak nekonečné.(2.1.2012)

• Rudovous

...ale jinak nic proti australankam... .(18.12.2009)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 40% (2*) |(21.7.2013)

Opět trošku vybočím z davu, ale já mám tento seriál rád. Příjemná oddychovka na všední odpoledne a momentálně jediný seriál,který se snažím sledovat. Zasazený do příjemného prostředí s koukatelným hereckým obsazením. Jasně..vše už je to několikrát viděné v jiných seriálech např. Dallas (i když toto po australsku)- svatby,rozchody,umrtí,narození,příchody,odchody..Ale, jak jsem řekl, mně se to prostě líbí..A to jsem začal, až třetí sérií..(26.5.2008)

• korbitch22

vždycky když v noci zapnu televizy,běží tam tohle,tak se bohužel pár dílu(asi 3série:-) viděl no.hezké prostředí,hezké herečky,taková morální a rodiná záležitost,ale dá se to vidět.(4.1.2011)

• rikitiki

Modelky a modelové v rolích zemědělců.(21.8.2012)

• Agatha

Tento seriál by se měl spíše jmenovat Kolotoč, protože se tu točí pořád všechno dokola. To by ale bylo Kolotočů, že by se v tom nevyznal nikdo:-) Z McLeodových dcer snad nakonec nezbude jediná a všechny jejich starosti jsou buď trapné, přehnané nebo vůbec žádné. Nápad s farmařením byl sice dobrý, ale je to takové jen na oko, bez chuti a bez zápachu:-) Herci až na pár výjimek nemožní, ale i pro ty výjimky sedí přezdívka plačky. Zachraňuje to sem tam nějaká vtipná hláška, narážka či scénka. Pro odpoledních 20 ideální :o)(29.9.2009)

• Anderton

Nechcem byť k tomuto seriálu hnusný, pretože mi istý čas pomáhalo jeho sledovanie zaspať po nočnej službe. Došiel som o 5.15, zapol tento seriál a do pol hodiny som bol tuhý. Predtým som mal so spánkom dosť problémy. Seriál je to klasický nekonečný a preto mu vyčítať plytké zápletky a celkový o ničom feeling nemá zmysel. Prečo ale vždy, keď nejaký herec chce seriál opustiť, musí zomrieť? A prečo sa dejová prázdnota vyplňuje dramatickými autonehodami na prázdnych austrálskych vidieckych cestách?(10.10.2012)

Pokud je Austrálie takhle krásná, tak tam jedu a už nikdy se nevrátím :-D. Trošku naivní honba za dobytkem - troufám si to tvrdit,jelikož nejsem nadšeným fanouškem farmaření, ale spíše přírody jako takové a jediná zvířata,která oceňuji v tomto seriálu jsou krom typicky domácích zvířátek koně, na které se pokaždé ráda mrknu.Neuvěřitelné zápletky v podobě tahanic o majetek nebo dobytek,lásky na jednu noc nebo na pět minut a nebo na celý život(to jsem u jednoho dílu dokonce i uronila slzu,když po svatbě umřel ten krásný farmář :-/)...Velice mi vadilo,když v řešení nějákého problému pro které by platilo - z komára velblouda - odběhli chytat třeba krávy nebo co se jim to splašilo.No není to nic co by mi nějak vadilo.Ráda se na tento seriál podívám.(3.7.2012)

• Kryton

TV nabízí denně nudné seriály a tohle je právě jeden z nich.(21.9.2008)

• _Moon_

Bohužel jsem nucen občas tento seriál sledovat během oběda. Kdyby autoři natočili jednu až dvě série, tak by to byl zřejmě poměrně zajímavý seriál. Naneštěstí je ale těch sérií mnohem víc (8). A tak je člověk svědkem neustále dokola recyklovaných situací a zápletek.(5.1.2010)

• blackrain

Vhodné pro zaplácnutí nudy a jako kulisa při obědě. Vlastně se při tom seriálu dá dělat daleko více věcí, než je pouze obědvání.(17.8.2010)

• Easykk

Krávy, krávy, volové..krávy, krávy, volové....a to jsem ještě neřekl nic o hercích a herečkách!! ;)(25.11.2009)

• Fanucci

Toto dílo by Australani vyvážet neměli(1.10.2008)

Ideální seriál na dlouhá, nudná brzká odpoledne a před spaním večerníček. Promotéři z ČT to mají zřejmě pořešeno, tak to vysílají výhradně v těchto timeslotech a já si nemůžu stěžovat. Můžete si stěžovat, že to je jakýs takýs Gilmore Girls pro vidláky, že se tam nic neděje a jen se plká, či se kameraman kochá krajinou. Ale zkuste se zamyslet i nad tím, že takovéto věci někteří lidé rádi sledují... Jediné, čeho je mi líto je dabing a tudíž absence australských přízvuků, to by mohlo být zajímavé. Ale i tak, na výplň času je to ideální seriál. Takže - dobrou chuť pokud právě obědváte a dobrou noc pokud právě usínáte.(9.6.2010)

Poslední dobou jsem si zvykla u tohoto seriálu pravidelně usínat a musím hvězdičku přidat, protože občas se tam i něco zajímavého děje:) Celkem příjemný australský seriál z rančerského prostředí... 50%(5.3.2008)

Oddychový seriál s krásnou přírodou a nádhernými koňmi. I když jsem všechny díly neviděla, hrozně se mi to zalíbilo. Pro mě aspoň je to lepší séroš než například Čarodějky.(5.1.2012)

• xxvasa

pro toto bych potreboval zaporne hodnoceni...(18.2.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 5