The Lost

• Velká Británie Hallowed (pracovní název)

silentname

Prečo sa filmy, na ktoré som veľmi zvedavý často ukážu ako veľké sklamanie? Čím to je? Neviem. Každopádne, "The Lost" presne spĺňa definíciu toho, čo som práve povedal. Na tento film som bol celkom zvedavý. Páčil sa mi poster, nápad vyzeral byť zaujímavý, no vo výsledku tu mám jeden rozsypaný príbeh bez jasnej predstavy. Pôsobí to, ako keby sa to snažilo povedať minimálne 4 príbehy. Čo nie je na škodu, no treba ísť do toho nejako inak. Film by mal mať hlavu a pätu. Nemal by pôsobiť ako nedomyslený titul, ktorý má zmätok sám v sebe. Na jednej strane si myslím, že tu je niekoľko dobrých scénok, ktoré ma celkom zasiahli a postavy a ich motivácie sú celkom dobre zachytené. No prepojenia príbehov sú slabé a okrem toho je v tom neustále ťažký zmätok. Príbeh za chvíľku vyšumí z hlavy a už ani nebudem vedieť o čom to vlastne bolo. A je to škoda. Lebo pár nápadov to v sebe má. Len keby ich príbeh bol schopný nejako lepšie uchopiť. Odporúčať radšej nebudem, myslím si, že ak som ja sklamaný, tak neviem čo povedia všetci ostatní negativisti. Hodnotenie: C ()