poster

Ghosts

Krátkometrážní / Hudební / Horor / Muzikál

USA, 1997, 38 min

Režie:

Stan Winston

Hudba:

Nicholas Pike

Střih:

Marcus Manton
(další profese)
 • Madison
  ****

  Úroveň Jacksonových klipov ani netreba komentovať, pretože dobre vieme, že si zakaždým udržujú nadštandard. Predsa však tomuto mysterióznemu muzikálu s jemnými hororovými a komediálnymi prvkami dlhujem ešte druhú šancu, pretože ho nedokážem úplne doceniť tak, ako si zaslúži. Stan Winston sa predviedol v najlepšom svetle a choreografie sú excelentné. Však čo sa dá čakať od Michaela? :)(26.7.2009)

 • genetique
  ****

  Tak najprv poviem, že ako reklama to nebolo zlé, ale bijúce do očí. Nie každý zvládne Jacksonove pohyby a ja som mal kedysi problém dopozerať jeho tanečné variácie čo už len vo videoklipe, no toto ma dostalo. Masky sú dokonalé, minidej jednoduchý, vtipný, zaujímavý. A mimoriadne trefná mi prišla scénka, kde sa Michaelovi rozpadá tvár. Že by si to sám predpovedal? :) 80%.(14.5.2007)

 • Terva
  *****

  CITÁT - Je to divný patron. Takový sem nepatří........ Michael Jackson alias Duch - Řekl jsem vám, že tu nejsem sám ?......... To je má rodina. Podmanivý veselý příběh ze špetkou lidskosti převážené k dětské nevinnosti. Pěkná choreografie a masky. CITÁT - Ještě se nebojíte ?........ Písně Michaela Jacksona nemusím ,ale musím uznat, že má (měl) pěkné videoklipy. Každý, který jsem viděl byl prostě propracovanej. Ghost mezi ně rozhodně patří. CITÁT - Promiňte, je tohle strašidelné ?........ Na výrobě tohoto klipu spolupracoval i Stephen King.(8.5.2012)

 • hippyman
  **

  vítězství formy nad obsahem. (tradičně) skvělá choreografie, jak je u majklových videí zvykem... znamenité masky a slušné triky, ale co tím vším chtěl autor říci? duchové mě nezaujali ani po hudební stránce, prostě to bylo takové nanicovaté transparentní půlhodinové samožerství. 40%(11.1.2011)

 • GodComplex
  ****

  Vyborne. Michael Jackson jiz ve sve blede plasticoidni forme do podobne zahrobniho snimku zapadne jako ulity, maskeri s nim meli hned ulehcenou praci a mohli se tak vyradit na ostatnich, vcetne Jacksonovych alterego personalit. Kdyz jsem dodatecne zjistil, ze hral i toho tanciciho tlustocha, tak sem docela cumel. Na druhou stranu pokud ma film na svedomi tvurce masek a efektu k Teminatorovi, Predatorovi a Alienovi - Stan Winston, pak by vas nemelo nic prekvapit. Vse ostatni take slape - predloha S. Kinga, puvodni hudba, vyborne undead tanecky, dokonce sympaticky Michael Jackson jako herec. Bohuzel to na me cele pusobilo, ze je to tak nejak o nicem a postrada to smysl. Pokud to ale berete jen jako jakysi prodlouzeny detsky zahrobni videoklip, pak je vse v naprostem poradku. 7/10(27.6.2009)

 • - Michael Jackson hraje ve filmu pět rolí. Používá k tomu speciální make-up a měnění hlasu. (Halloween9)

 • - Ve filmu byly použity skladby z alba „Blood On The Dance Floor“, konkrétně songy Ghosts, Is It Scary, 2 Bad. (Roman.Ticka)

 • - Film je zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejdelší videoklip. (Halloween9)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace