EvilPhoEniX

Bláznivá Zombie komedie z Indie o Koronaviru!! Zombie Reddy je v Indii poměrně slušný hit a chválí se a musím říct, že jsem spokojen i já a to se za fanouška Indických filmů vyloženě nepovažuji. Film má poměrně aktuální a poutavý příběh, kde v Indii vypukne Koronavirová infekce a šílený vědátor se snaží vynalézt vakcínu, ovšem jeho vakcína promění lidi v Zombie a apokalypsa je na cestě. Film má atraktivní vizuál a moc hezké lokace ( Krásné Indické temply), sympatické hlavní postavy, spousta pop kulturních a herních referencí, trhlý humor, skvělé tempo, zábavné slow motiony, skvěle natočenou akci a doslova úžasnou hudbu ( Po zhlédnutí má divák chuť si stáhnout celé album, protože hudba tu je fakt boží). Trochu zamrzí, že je film spíš do komediálního žánru a vyloženě hororová stránka nestrhne ( Zombie mají sice hezké masky, ale jsou pomalí, nejsou to ty rychlé agresivní svině) a gore se zde divák taky moc nedočká, byť useknutí hlavy se Indové nebojí. Já se příjemně bavil, na tanečky nedošlo a finální akce, kde hlavní hrdinové používají netradiční zbraně ( Trojzubec, štít, bič, brokovnice) je highlight celého filmu. Potěší i fakt, že vyřešení zombie apokalypsy zde patří k tomu nejoriginálnějšímu, co kdy v Zombie žánru vzniklo. Oddechová fajn zombie zábava z Exotické země. 7/10: ()

Ramanam

Abych pravdu řekl, jsem trochu zklamán. Telugský snímek jede po stejných kolejích jako stovky jiných, jen je obohacen o krvelačné zombíky. Dvě znesvářené mocné rodiny, takže dvě vesnice v touze jedna druhou vyhladit za křivdu z minulosti. Do toho vrcholí příprava svatby. S příchodem zombíků se nenakažení spojí a bojují s nimi. Opět nic nového, kladem je jasně jen exotické prostředí. Hudby pomálu a rovněž nic přesvědčivého. Neříkám, že to bylo špatné, jen nevýrazné a povrchní, i když nějaké vtípky zabodovaly. Tři silnější hvězdy za snahu uděleny. ()