Killer Party

Scénografie:

Reuben Freed

Kostýmy:

Gina Kiellerman

Fruet je u mě naprosto průměrný režisér, a režie seriálů mu jdou podle mě o něco lépe, jeho díly z Poltergaista jsou nejlepší. Bohužel jeho celovečerní filmy jsou celkově nuda a většina hodnocení mi přijde přehananá. Jeho další film Killer party je opět průměr, ale tentokrát jsem to čekal. Je to sem tam zábavná kravinka která má solidní atmosféru a dobré masky. Není to nic co by někdo potřeboval vidět, ale jako noční béčko před spaním to ujde.(5.1.2014)

• VanBradley89

Závěrečná naháněčka po domě je skvělá, ale bohužel tomu předchází neskutečně utahaná a nezajímavá nuda.(8.12.2017)

William Fruet nakrútil v 80. rokoch zopár výborných filmov, napr. survival Trapped, exploiťák Death Weekend...a niekoľko slabších filmov ako Spasms, alebo Inseminátor. Killer party buhužiaľ patrí do tej 2. kategórie. Film je klasická 80-tka, hodinu sa nič nedeje, len plno zbytočných kecov. Posledná pol hodina je už slušný démonický masaker, no kvality filmu to už nezdvihne. Škoda, pri úvodnom rockovom videoklipe som čakal poriadnu pecku. Takto, len slabší priemer.(18.11.2013)

• - Ve filmu zazní hity jako „Give It Up“ (1983) od KC & The Sunshine Band, „April You're No Fool“ (1986) od White Sister, nebo „The Lucky One“ (1984) od Laury Branigan. (Enemy No. 1)